Загружается, подождите...

Нормовен (Normoven)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми, з двоопуклоюповерхнею, вкриті плівковою оболонкою від жовтого до коричнево-жовтого кольору;

склад: 1 таблетка містить флавоноїдної фракції 500 мг (0,5 г), в т. ч.діосміну 450 мг (0,45 г), гесперидину 50 мг (0,05 г);допоміжні речовини: натрію крохмаль гліколят (тип А), целюлозамікрокристалічна, гідроксипропілметилцелюлоза, бетациклодекстрин, магніюстеарат, плівкова оболонка (Opadry II Yellow).

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби.Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації. Код АТС С05С А53.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ангіопротективний,капіляростабілізуючий, протинабряковий, протизапальний засіб. Препаратстабілізує лізосомальні мембрани, гальмує вивільнення аутолітичних клітиннихферментів, що розщеплюють протеоглікани, зменшує патологічно підвищенусудинно-тканинну проникність і ламкість капілярів, попереджує транскапілярнуфільтрацію низькомолекулярних білків, електролітів і води у міжклітиннийпростір, попереджує венозний застій і тромбоз (особливо у нижніх кінцівках),зменшує периферичні набряки, відчуття важкості, стомленості, напруження і болюу ногах, підвищує тонус венозної стінки.Фармакокінетика.При пероральному застосуванні швидкоадсорбується в шлунково-кишковому тракті. Максимальна концентрація в плазмікрові досягається через 5 годин після прийому. Метаболізується з утвореннямфенольних кислот. Накопичується у підшкірних венах нижніх кінцівок, меншоюмірою – в тканинах нирок, печінки і легенів, в інших тканинах організмувизначається у незначних кількостях. Вибірне накопичення діосміну в ділянцівенозних судин досягає максимуму через 9 годин після прийому і триває протягомнаступних 96 годин. Період напіввиведення становить 11 годин. Виведеннявідбувається нирками, кишечником і жовчю.

Показання для застосування. Хронічна венозна недостатність органічної іфункціональної природи, що супроводжується відчуттям важкості у нижніхкінцівках, набряком, болем, нічними судомами, трофічними порушеннями; гострий іхронічний геморой.

Спосіб застосування та дози. При венозній недостатності і дляпопередження рецидивів при хронічному геморої призначають по 1 таблетці 2 разина добу (вранці і ввечері) під час їди. Тривалість курсу встановлюютьіндивідуально, залежно від ефективності і переносимості терапії.При гострому нападі геморою призначають приймати по 6 таблеток на добупротягом перших 4 днів, далі по 4 таблетки на добу протягом наступних 3 днів.Лікування проводять коротким курсом, під наглядом лікаря.

Побічна дія. В окремих випадках можливі незначні порушення збоку травної системи і вегетативно-судинні порушення, що не потребують відмінипрепарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату; вагітність,лактація, дитячий вік.

Передозування. На даний час симптоми передозування препарату неописані.

Особливості застосування. При загостренні геморою застосування препарату незамінює специфічного лікування захворювань аноректальної ділянки.Препарат нерекомендують призначати в періоди вагітності і лактації через відсутністьклінічного досвіду його застосування для лікування такої категорії пацієнтів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світламісці при температурі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному длядітей місці.Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z