Загружается, подождите...

Ніттифор (Nittyfor)


міжнародна та хімічна назви: permethrin; (3-феноксифеніл)метиловий ефір3(2,2-дихлоретеніл)-2,2-диметилциклопропанкарбонової кислоти; суміш цис- ітрансізомерів (1/3);

oсновніфізико-хімічні властивості:чистий розчин жовтого кольору, з приємним запахом;

склад: 10 мл розчину містять 50 мг перметрину; допоміжні речовини: олія рицинова, ароматизатор, стерогенол, спиртетиловий 96%, спирт ізопропіловий, вода дистильована.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби проти ектопаразитів. Код АТС Р03A С04.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Ніттифор – 0,5% водно-спиртовий розчин, який містить діючу речовину перметрин,що належить до групи синтетичних перетроїдів. Препарат має педикуліцидну дію,згубно впливає на гниди, личинки і статевозрілі форми головних і лобковихвошей. Порушує проникність натрієвих каналів мембран нервових клітин комах,гальмує процес поляризації (реполяризації) нервової клітини, що приводить допаралізуючого ефекту. Фармакокінетика.Розчин Ніттифор - препарат для зовнішнього застосування, місцевої дії. Підчас застосування не всмоктується і не потрапляє у кровообіг.

Показання для застосування. Лікування та профілактика всіх видівпедикульозу.

Спосіб застосування та дози.Головнівоші. Волосся рясно зволожують нерозведеним розчином, який втирають у коріння.Після цого необхідно зачекати на повне висихання волосся (час залежить віддовжини і густоти волосся). За час висихання препарат справляє свою знищувальнудію. Після чого миють теплою водою з шампунем і розчісують волосся густимгребінцем. Ніттифорнаносять із розрахунку 10 - 60 мл на одну людину, залежно від густоти і довжиниволосся.Попередження.Якщо є небезпека повторного зараження в колективі (наприклад у школі або дитячомусадку), доцільно застосовувати препарат після миття волосся і залишати наволоссі після висихання. Нанесений на волосся препарат зберігає свою активністьприблизно протягом 2 тижнів, чим сприяє знищенню вошей, запобігаючи тим самимїх розмноженню. Таке оброблення волосся можна повторювати декілька разів.Мертві гниди видаляють з волосся густим гребенем або по одній, оскільки вониміцно прикріплені до волосся.Препарат можна застосовувати дітям від 3 років.При ураженні площицями.Лобковеволосся рясно змочують нерозведеним препаратом і чекають на повне висиханняволосся. За час висихання гинуть всі площиці і гниди. Після чого препаратзмивають під час купання.

Побічна дія. Алергічна реакція у вигляді шкірних висипань.Місцеві реакції: печіння, поколювання, отерплість, посилений свербіж,еритема.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.Вагітність і період лактації. Діти до 3 років. Передозування.Не відомо. Особливостізастосування. ОбробленняНіттифором проводять у добре провітрюваному приміщенні або на відкритомуповітрі. Під час оброблення Ніттифором потрібно запобігати потрапляннюпрепарату на слизові оболонки очей, носу, ротової порожнини. Під час обробленняпрепаратом очі, анальний отвір і слизові оболонки статевих органів захиститиватним тампоном. У випадку потрапляння препарату на слизові оболонки їхпотрібно промити проточною водою. Після оброблення необхідно вимити руки.Вагітність і лактація.У ці періодипрепарат можна застосовувати, якщо очікувана користь для матері перевищуєпотенційний ризик для плода і дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови татермін зберігання.Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла тапрохолодному місці. Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z