Загружается, подождите...

Міфунгар крем (Myfungar cream)


міжнародна та хімічна назви: оксиконазол;2’,4’-дихлоро-2-імідазол-1-ілацетофенол (Z)-[0-[0-(2,4-дихлоробензил)оксим];

основні фізико-хімічні властивості: крем майже білого кольору типу емульсії“масло у воді”, майже без запаху;

склад: 1 г крему містить 10 мг оксиконазолу;допоміжні речовини: вазелін білий, спирт стеариловий, пропіленгліколь,полісорбат 60, спирт цетиловий, кислота бензойна, вода демінералізована.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби для зовнішнього застосування.Похідні імідазолу. Код АТС D01АС11.

Фармакологічні властивості. Оксиконазол – це синтетичний похіднийпродукт імідазолу з широким спектром дії. Пригнічує біосинтез ергостеролу, якийвходить до складу клітинної мембрани патогенних грибів. Активний відноснодерматофітів, дріжджових та інших грибів роду Trichophyton, Epidermophyton,Microsporum, Candida, Pityrosporum, Aspergillus. Крім цього, препарат активнийвідносно деяких мікроорганізмів, які належать до роду Streptococcus,Staphylococcus, Corynebacterium.Фармакокінетика. Більша частина нанесеної діючої речовини залишається врогівковому прошарку шкіри, всмоктується менше 1 % нанесеної кількості. Післяаплікації 150 мг крему наявність його активної речовини у сироватці крові невідмічається.

Показання для застосування. Міфунгар крем призначений для лікування грибковихта змішаних інфекцій шкіри та волосяного покриву, викликаних чутливими до діїпрепарату збудниками. Застосовується за призначенням лікаря.

Спосібзастосування та дози.Міфунгар крем слід наносити на уражене місце 1 раз на добу, краще на ніч.Тривалість лікування здебільшого становить 3 тижні. Для попередження рецидивузахворювання рекомендується після повного одужання продовжувати лікуванняпрепаратом ще 1 - 2 тижні.

Побічна дія. Міфунгар крем здебільшого добрепереноситься пацієнтами. У поодиноких випадках відмічаються побічні дії увигляді почервоніння, свербежу шкіри, відчуття печіння, поколювання.У разі появипобічних (незвичних) реакцій, у тому числі не зазначених в інструкції,лікування препаратом слід припинити і повідомити про це лікарю.

Протипоказання. Підвищена чутливість до похідних імідазолу. Дитячийвік (до 8 років). Міфунгар крем не рекомендується застосовувати у періодвагітності та годування груддю.Передозування. Невстановлено. У разі випадкового внутрішнього вживання крему дитиною можливапоява нудоти та блювання. Необхідно зробити промивання шлунка, подальшелікування – симптоматичне.

Особливості застосування. Слід уникати попадання крему в очі та на ділянкинавколо очей. У період вагітності та годування груддю необхідно обов’язковопроконсультуватись з лікарем про застосування Міфунгару крему.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дані про взаємодію Міфунгару крему з іншимилікарськими засобами не отримані. Без консультації з лікарем не рекомендуєтьсясумісне застосування препарату та інших лікарських засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці,при температурі до 25оС. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z