Загружается, подождите...

Мумійо тянь–шань (Mumijo thian–shan)


основні фізико–хімічні властивості: таблетки від темно–коричневого до чорногокольору зі специфічним запахом. Припустима незначна деформація поверхнітаблетки;

склад: 1 таблетка містить: мумійо очищеного – 0,2 г.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему іметаболічні процеси. Код АТС А16А Х10**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Мумійо Тянь-Шаньмістить комплекс біологічно активних речовинорганічного ( похідніоксикумарину, кислота бензоламінооцтова, кислота бензойна, стероїди,фосфоліпіди, альбумін, камеді, гуміновані речовини, смоли і смолоподібніречовини, амінокислоти: аспарагінова, гліцин, серин, лізин, аланін, аргінін,лейцин, тирозин, фенілаланін, глютамінова кислота, метінін, валін, триптофан,органічні кислоти: адипінова, бурштинова, лимонна, щавелева; вітаміни Р, В1,В6, В12) та неорганічного (мікро- та макроелементи: мідь, залізо, марганець,цинк, кобальт, калій, кальцій, фосфор, магній, олово, алюміній, кадмій, хлор,вісмут, нікель, титан, молібден, ванадій, кремній, свинець, натрій, бор,берилій та ін.) походження. Природні компоненти, що входять до складупрепарату, беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі; сприяютьприскоренню репаративних та адаптивних реакцій, позитивно впливають на станімунної системи (індукують продукцію ендогенних інтерферонів і природнихкілерів) і функцію печінки. Під дією препарату нормалізується вмістхолестерину, ліпідів різної щільності у плазмі крові, рівень гемоглобіну,еритроцитів, лейкоцитів. Засіб виявляє антиоксидантну, мембраностабілізуючу тапротизапальну дії, підвищує опірність організму до інфекції.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування. У складі комплексної терапії:- виразкової хвороби шлунка тадванадцятипалої кишки, ерозивних захворювань травного тракту (езофагіти,гастрити, бульбіти, коліти), холециститах, гепатитах;- захворювань органів дихання запальногохарактеру як засіб, що підвищує загальну опірність організму;- при переломах кісток, які повільнозростаються, ранах, що погано загоюються, опіках, пролежнях, трофічнихвиразках;- радикулітів, невралгій, невритівпериферичних нервів, хронічної недостатності мозкового кровообігу.Як профілактичний засіб:- при порушенні ліпідного обміну, в томучислі осіб літнього віку;- для підвищення загальної резистентностіорганізму, поліпшення процесів адаптації і підвищення опірності організму донесприятливих факторів довкілля.

Спосіб застосування та дози. Призначають внутрішньо за 10–15 хвилин доприйому їжі. Дорослим – по 1 таблетці (0,2 г) на добу; дітям, віком з 3–х до 9років – по 0,1 г, з 10 років – по 0,2 г на добу протягом одного місяця. Занеобхідності курс лікування повторюється через 4–6 місяців.При загостренні захворювань препаратпризначають дорослим по одній таблетці два рази на день протягом 2–3 тижнівзалежно від тяжкості захворювання, а потім – по 1 таблетці на день протягом 3–4тижнів.Перед вживанням таблетку розчиняють в 0,5склянки кип’яченої води.

Побічна дія. Можливі місцеві алергічні реакції (шкірні висипи,свербіж).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Не зареєстровано.

Особливості застосування. У період вагітності або лактації слідзважити співвідношення користь/ризик.Досвіду застосування препарату у дітеймолодше 3-х років немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Обережно призначають разом з препаратами, щомістять еуфілін.

Умови та термін зберігання. Зберігають у сухому, захищеному від світламісці при температурі від 8 °С до 15 °С. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z