Загружается, подождите...

Мумійо (Mumijo)


основні фізико-хімічнівластивості:супозиторії коричневого або темно-коричневого кольору;

склад: 1 супозиторій міститьмумійо - 0,2 г;допоміжніречовини: жир твердий.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що регулюютьметаболічні процеси. A16A X10**.

Фармакологічні властивості. Специфічна дія препаратуобумовлена комплексом біологічно активних речовин органічної природи (похідніоксикумарину, бензоламінооцтова (гіпурова) кислота, бензойна кислота, стероїди,фосфоліпіди, альбуміни, камеді, гумінові речовини, смоли і смолоподібніречовини, амінокислоти: аспарагінова, гліцин, серин, аланін, лізин, аргінін,лейцин, тирозин, фенілаланін, глютамін, метіонін, валін, триптофан, органічнікислоти: адипінова, бурштинова, лимонна, щавлева, вітаміни Р та вітаміни групиВ) і неорганічної: мікро- і макроелементи (мідь, залізо, марганець, цинк,кобальт, калій, кальцій, загальний фосфор, магній, олово, алюміній, кадмій,хром, вісмут, нікель, титан, молібден, ванадій, кремній, свинець, натрій, бор,берилій та ін.).Препарат регулює обмінні процеси ворганізмі, має репаративну та адаптогенну дію, імунокорегуючі властивості,нормалізуючи клітинні, гуморальні ланки імунітету і фактори специфічногозахисту організму (підвищує вироблення власного інтерферону та природнихкілерів), сприяє нормалізації вмісту холестерину в плазмі крові, рівнягемоглобіну, еритроцитів, лейкоцитів, а також відновленню печінкових клітинпісля перенесеного гострого вірусного та токсичного гепатитів, виявляє антиоксидантнута мембранозахистну дію, має антибактеріальні та протизапальні властивості. Фармакокінетика. Невідома.

Показання для застосування. Препарат призначають длялікування парапроктитів, геморою і тріщин прямої кишки, привиразково-некротичних ураженнях прямої кишки, виразковій хворобі шлунка та12-палої кишки, ерозивних езофагітах, гастритах, бульбітах, холециститах,гепатитах (гострих вірусних та токсичних), колітах, при переломах кісток,кістково-гнійних інфекціях, для лікування ран, опіків, трофічних виразок тапролежнів, при пригніченні імунітету та кровотворної функції у дітей і хворихпісля зовнішнього і внутрішнього опромінення, для лікування артритів,радикулітів, невралгій, невритів периферичних нервів. Препарат показаний якпрофілактичний засіб при порушеннях ліпідного обміну, особам похилого тастаречого віку й ослабленим хворим та дітям для відновлення життєвого тонусу ізагальної резистентності організму, для поліпшення процесів адаптації тапідвищення опірності організму до дії несприятливих факторів навколишньогосередовища, при психічних і фізичних перевантаженнях, стресі.

Спосіб застосування тадози.Препарат уводять глибоко в пряму кишку дорослим по 1 супозиторію, дітям по½ супозиторія на добу протягом 10 – 14 днів.

Побічна дія. Не встановлено.

Протипоказання. Не виявлені.

Передозування. Не встановлене.

Особливості застосування. Перед застосуванням бажаномимовільне очищення кишечнику. Під час вагітності та лактації лікуванняпроводиться за стандартною схемою.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному відсвітла місці, при температурі не вище 5º С. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z