Загружается, подождите...

Мультивітамол др. тайсс (Multivitamol dr. theiss)


основні фізико-хімічні властивості: прозора або злегка опалесціювальна рідинажовтого кольору, з персиковим запахом і солодка на смак;

склад: 10 г розчину містять заліза (II) лактату 1 мг, вітаміну А (ретинолупальмітату) 18 МО, вітаміну D3 (холекальциферолу) 1,25 мкг, вітамінуВ1 (тіаміну гідрохлориду) 0,4 мг, вітаміну В2(рибофлавіну фосфату) 0,5 мг, вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду)0,5 мг, вітаміну С (аскорбінової кислоти) 30 мг, вітаміну Е (токоферолуацетату) 3 мг, нікотинаміду 5 мг, пантенолу 2,5 мг, вітаміну В12(ціанокобаламіну) 0,25 мкг;допоміжні речовини: кремофор, пропіленгліколь, кислота лимонна, каліюсорбат, ароматизатор персиковий, сироп цукровий, вода очищена.

Форма випуску. Розчин дляперорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни із залізом. Код АТC А11А А01.

Фармакологічні властивості. ДіяМультивітамолу Др. Тайссвизначається компонентами, що входять до його складу. Вітаміни є важливимискладовими ферментативних систем, які беруть участь в регулюванні вуглеводного,білкового, жирового і мінерального обміну в організмі. Вітаміни необхідні длянормалізації клітинного метаболізму і трофіки тканин, трансформації енергії,для підтримання таких важливих функцій як ріст і регенерація тканин,забезпечення імунологічної реактивності організму та нормальної функції всіхорганів і систем.Залізо є важливим компонентом гемоглобіну і тканинних ферментів, береучасть в еритропоезі. Мультивітамол Др. Тайсс забезпечує потребу організму у вітамінах,зміцнює захисні сили, сприяє розвитку та росту дитини, запобігає рахіту, знімаєрозумову і фізичну втому при роботі та навчанні, покращує апетит, зміцнюєорганізм після захворювань, сприяє одужанню (скорочує час одужання), сприяєнормалізації функції шкіри.

Показання для застосування. Профілактика та лікування гіповітамінозів,профілактика дефіциту заліза у дітей та дорослих. Стани, що супроводжуютьсяпідвищеною потребою у вітамінах і залізі: інфекційні захворювання, періододужання, інтенсивні фізичні та розумові навантаження, неповноцінне танезбалансоване харчування (особливо в період росту дитини).

Спосіб застосування та дози. Денна потреба: діти 1 – 5 років щоденноприймають 10 – 15 мл, діти шкільного віку та дорослі – по 10 – 15 мл 2 рази надень. Примітка: 1 чайна ложка містить приблизно 5 мл ( 5,75 г ) препарату, 1столова ложка – приблизно 15 мл ( 17,25 г ) препарату. Тривалість лікуваннявизначається індивідуально, але становить, як правило, не менше місяця.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції на складові препарату.

Протипоказання. Не слід застосовувати у випадках кумуляції заліза,розладах засвоєння заліза. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Передозування Мультивітамолу Др.Тайсс неспостерігалося, але, як і інші препарати, що містять вітаміни, у великих дозахвін може спричинити головний біль, запаморочення, блювання (вітамін А),тахікардію, раптове потовиділення, утруднене дихання, висипання (нікотинамід).Передозування інших вітамінів, що містяться в Мультивітамолі Др.Тайсс,практично неможливо.

Особливості застосування. Не застосовувати одночасно з іншими препаратами, щомістять вітаміни.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºС умісцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 3 роки. Не слідзастосовувати препарат після зазначеної на упаковці дати терміну придатності.Після розкриття флакона його вміст можна застосовувати протягом 3 місяців.Скаламутнення розчину не впливає на його якість.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z