Загружается, подождите...

Мульти-табс класичний (Multi-tabsclassic)


основні фізико-хімічні властивості: кругла, світло-жовта, вкрита оболонкоютаблетка;

склад: 1 таблетка містить вітаміну А 800 мкг=2666 МО (у вигляді ретинолу ацетату); вітаміну Д 5 мкг=200 МО (у вигляді холекальциферолу); вітаміну Е 10 мг=14,9 МО (у вигляді d,l-α-токоферолу ацетату); вітаміну В1 1,4 мг (у вигляді тіаміну нітрату); вітаміну В2 1,6 мг (у вигляді рибофлавіну); вітаміну В6 2 мг (у вигляді піридоксину гідрохлориду); вітаміну В12 1 мкг (у вигляді ціанокобаламіну); нікотинаміду 18 мг (у вигляді нікотинаміду); кислоти пантотенової 6 мг (у вигляді D-кальцію пантотенату); кислоти фолієвої 200 мкг (у вигляді кислоти фолієвої); вітаміну С 60 мг (у вигляді кислоти аскорбінової); магнію 75 мг (у вигляді магнію оксиду; заліза 14 мг (у вигляді заліза фумарату); цинку 15 мг (у вигляді цинку оксиду); міді 2 мг (у вигляді міді сульфату пентагідрату); марганцю 2,5 мг (у вигляді марганцю сульфату); хрому 50 мкг (у вигляді хрому хлориду); селену 50 мкг (у вигляді натрію селенату); йоду 150 мкг (у вигляді калію йодиду); допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний,кальцію гідрогенфосфат, гіпромелоза, гліцерол, магнію стеарат, натріюкроскармелоза, желатин, титану діоксид, кремнію діоксид, тальк, вода очищена,заліза оксид жовтий, кислота стеаринова, кислота аскорбінова.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінералами. Код АТС А11АА.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Вітамін А: забезпечує правильний ріст і нормальний станкісток і епітеліальних тканин, зору й імунної системи.Вітамін D: регулює метаболізм кальцію і фосфору.Вітамін Е: попереджає окислення поліненасиченихжирних кислот у мембранах.Вітамін В1: необхідний коензим у метаболізмівуглеводів і передачі нервового імпульсу.Вітамін В2: є частиною ФМН і ФАД(флавінмононуклеотид і флавінаденіндинуклеотид), необхідних переважно дляобміну речовин.Вітамін В6: необхідний у ферментах, що беруть участьв обміні речовин, а також для синтезу нейротрансмітерів і гемоглобіну.Вітамін В12: функціонує як коензим у синтезінуклеїнових кислот і разом із фолієвою кислотою залучається у метаболічніпроцеси.Нікотинамід: є частиною кофакторів НАД (Н) і НАДФ(Н) і частиною фактора толерантності до глюкози.Пантотенова кислота: функціонує в першу чергу якчастина коензиму А і бере участь у продукції гормонів і антитіл.Фолієва кислота: необхідна для клітинного поділу й уметаболічних процесах разом із вітаміном В12.Вітамін С: необхідний для росту і нормального станукісток, шкіри, зубів, капілярного ендотелію і імунної системи.Магній: необхідний кофактор у процесах вивільненняенергії, поділу клітин і передачі нервового імпульсу.Залізо: необхідне для функціонування гемоглобіну іяк частина кисневого резервуара в м’язах.Цинк: входить до складу різних ферментів, наприкладдля синтезу і метаболізму жирів і білків.Мідь: використовується в метаболічних реакціях і всинтезі білка.Марганець: є активатором і забезпечує різніферментні реакції в організмі.Хром: є частиною фактора толерантності до глюкози інеобхідний для нормального обміну речовин.Селен: функціонує разом із вітаміном Е для захистувід окислення і як складова частина ферментів.Йод: необхідний компонент тиреоїдних гормонів.Фармакокінетика.Фармакокінетика препарата не досліджувалась.

Показання для застосування. Попередження і лікування дефіциту вітамініві мінералів у дорослих і при лікуванні дітей від 4-х років при неадекватномухарчуванні і при станах, що супроводжуються підвищеною потребою у вітамінах імінералах (період росту, захворювання, період видужання), при порушеннівсмоктування (наприклад при шлунково-кишкових захворюваннях, діареї). Препаратможуть приймати в звичайних дозах хворі на цукровий діабет та особи знепереносимістю глютену або молока, а також вагітні та жінки, які годуютьгруддю.

Спосіб застосування та дози. Длядорослих та дітейстарше4-х років - по 1 таблетці на добу під час або після їжі. Тривалість лікуваннязалежить від ступеня дефіциту вітамінів і визначається індивідуально.

Побічна дія. Рекомендовані дози звичайно добре переносяться. Удеяких осіб, однак, можуть виникати побічні ефекти, такі, як шлунковийдискомфорт. Щоб їх попередити, не слід вживати препарат до їди.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. У випадку гострого передозування у дітей требавизначити кількість заліза, що потрапило до організму. Токсичні ефекти можутьрозвитися, якщо дитина прийняла 2 і більше таблеток на кілограм маси тіла. Якщоця кількість була прийнята дитиною, її треба негайно госпіталізувати.У дорослих передозування проявляється у виглядінудоти та блювання. Лікування симптоматичне.

Особливості застосування. Не рекомендується приймати інші препарати,що містять вітаміни та мінеральні речовини, без призначення лікаря. Привагітності та годуванні груддю застосовувати в звичайних дозах.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома в рекомендованих дозах.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі не вище 25оС у місці,недоступному для дітей.Термін придатності: 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z