Загружается, подождите...

Мульти-табс збета-каротином (Multi-tabs withbeta-carotene)


основні фізико-хімічні властивості: кругла таблетка жовтого кольору

склад:1 таблетка містить: вітаміну А 267 мкг=890 МО (у вигляді ретинолу ацетату); вітаміну Д 5 мкг=200 МО (у вигляді холекальциферолу); вітаміну Е 10 мг=14,9 МО (у вигляді d,l-α-токоферолу ацетату); вітаміну В1 1,4 мг (у вигляді тіаміну нітрату); вітаміну В2 1,6 мг (у вигляді рибофлавіну); вітаміну В6 2 мг (у вигляді піридоксину гідрохлориду); вітаміну В12 1 мкг (у вигляді ціанокобаламіну); нікотинаміду 18 мг (у вигляді нікотинаміду); пантотенової кислоти 6 мг (у вигляді D-кальцію пантотенату); фолієвої кислоти 200 мкг (у вигляді кислоти фолієвої); вітаміну С 60 мг (у вигляді кислоти аскорбінової); бета-каротину 3,2 мг (у вигляді бета-каротину); магнію 75 мг (у вигляді магнію оксиду); заліза 14 мг (у вигляді заліза фумарату); цинку 15 мг (у вигляді цинку оксиду); міді 2 мг (у вигляді міді сульфату); марганцю 2,5 мг (у вигляді марганцю сульфату); хрому 50 мкг (у вигляді хрому хлориду (ІІІ); селену 50 мкг (у вигляді натрію селенату); йоду 150 мкг (у вигляді калію йодиду); допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрогенфосфатдигідрат, крохмаль кукурудзяний, гіпромелоза 3, гіпромелоза 15, гліцерил 85%,магнію стеарат, натрію кроскармелоза, желатин, титану діоксид, кремніюколоїдний ангідрид, тальк, вода очищена, кислота стеаринова, кислотааскорбінова.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакологічна група. Полівітаміни з мікроелементами. Код АТС А11АА04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Вітамін А: забезпечує правильний ріст, нормальнийстан кісток, епітеліальних тканин, зору й імунної системи.Вітамін D: регулює метаболізм кальцію і фосфору.Вітамін Е: запобігає окисленню поліненасиченихжирних кислот у мембранах.Вітамін В1: необхідний коензим уметаболізмі вуглеводів і передачі нервового імпульсу.Вітамін В2: є частиною ФМН і ФАД (флавінмононуклеотид і флавін аденін динуклеотид), переважно необхідних для обмінуречовин.Вітамін В6: необхідний у ферментах, щоберуть участь в обміні речовин, а також для синтезу нейротрансмітерів ігемоглобіну.Вітамін В12: функціонує як коензим усинтезі нуклеїнових кислот і разом із фолієвою кислотою залучених дометаболічних процесів.Нікотинамід: є частиною кофакторів НАД (Н) і НАДФ(Н) і частиною фактора толерантності до глюкози.Пантотенова кислота: функціонує в першу чергу якчастина коензиму А і бере участь у продукції гормонів і антитіл.Фолієва кислота: необхідна для ділення клітин та уметаболічних процесах разом із вітаміном В12.Вітамін С: необхідний для росту і стану кісток,шкіри, зубів, капілярного ендотелію та імунної системи.Бета-каротин: попередник вітаміну А і антиоксидант,що підтримує імунну систему.Магній: необхідний кофактор, наприклад, у виробленніенергії, поділі клітин і передачі нервового імпульсу.Залізо: необхідне для функціонування гемоглобіну іяк частина кисневого резервуара в м’язах.Цинк: входить до складу різних ферментів, зокрематих, що беруть участь у синтезі та метаболізмі жирів і білків.Мідь: використовується в метаболічних реакціях і всинтезі білка.Марганець: є активатором і забезпечує різніферментні реакції в організмі.Хром: є частиною фактора толерантності до глюкози інеобхідний для нормального обміну речовин.Селен: функціонує разом з вітаміном Е для захистувід окислення і як складова частина ферментів.Йод: необхідний компонент тиреоїдних гормонів.Фармакокінетика. Не досліджувалася.

Показання для застосування.Профілактика і лікування дефіциту вітамінів тамінералів у дорослих та лікування у дітей з 4 років при незбалансованомухарчуванні і станах, що супроводжуються підвищеною потребою у вітамінах імінералах (період росту, захворювання, період видужання), при порушеннівсмоктування (наприклад, при шлунково-кишкових захворюваннях, діареї).

Спосіб застосування та дози. 1 таблетка на добу для дітей від 4 років ідорослих під час їди або після неї. Тривалість курсу лікування визначає лікарзалежно від стану хворого.

Побічна дія. Рекомендовані дози зазвичай добре переносяться. Удеяких осіб, однак, можуть виникати побічні ефекти, такі як шлунковийдискомфорт (нудота). Щоб запобігти таким явищам, не слід вживати препарат доїди.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.Дитячий вік до 4 років.

Передозування. В разі гострого передозування у дітей требавизначити кількість заліза, що потрапила в організм. Токсичні ефекти можутьрозвинутися, якщо дитина вжила 2 та більше таблеток на кілограм маси. Якщо такакількість була вжита дитиною, її треба негайно госпіталізувати. Лікуваннясимптоматичне.

Особливості застосування. Не слід приймати разом з іншими препаратами,що містять вітаміни та мінеральні речовини.Препарат можуть приймати в звичних дозах хворі нацукровий діабет та особи з непереносимістю глютену або молока.Досвіду застосування у вагітних та жінок, якігодують груддю, недостатньо.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідомі при рекомендованих дозах.

Умови та термін зберігання.Зберігати при в недоступному для дітей місці, притемпературі не вище 25оС .Термін зберігання - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z