Загружается, подождите...

Мульти-табс школяр (Multi-tabs schoolboy)


основні фізико-хімічні властивості: кругла крапчата таблетка для жування зфруктовим запахом;

склад: вітаміну А 700 мкг =2333 МО (у вигляді ретинолу ацетату); вітаміну D 5 мкг =200 МО (у вигляді холекальциферолу); вітаміну Е 7 мг =10,43 МО (у вигляді d,l-α-токоферолу ацетату); вітаміну В1 1 мг (у вигляді тіаміну нітрату); вітаміну В2 1,2 мг (у вигляді рибофлавіну); вітаміну В6 1,1 мг (у вигляді піридоксину гідрохлориду); вітаміну В12 1,4 мкг (у вигляді ціанокобаламіну); нікотинаміду 13 мг (у вигляді нікотинаміду); кислоти пантотенової 5 мг (у вигляді D-кальцію пантотенату); кислоти фолієвої 100 мкг (у вигляді кислоти фолієвої); вітаміну С 60 мг (у вигляді кислоти аскорбінової); біотину 30 мкг ( у вигляді D-біотину); вітаміну К 30 мкг (у вигляді фітоменадіону); кальцію 200 мг (у вигляді кальцію карбонату); магнію 50 мг (у вигляді магнію оксиду); заліза 10 мг (у вигляді заліза фумарату); цинку 7 мг (у вигляді цинку оксиду); міді 0,7 мг (у вигляді міді оксиду); марганцю 2 мг (у вигляді марганцю сульфату); хрому 50 мкг (у вигляді хрому хлориду); селену 30 мкг (у вигляді натрію селенату); йоду 90 мкг (у вигляді калію йодиду); допоміжні речовини: ксилітол, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний,метилцелюлоза, фруктовий смак, кремній колоїдний безводний, кальціюгідрогенфосфатдигідрат, калію ацесульфам, кислоти лимонної моногідрат, водаочищена, неогесперидин, гліцерин 85%, кислота аскорбінова, крохмалькукурудзяний.

Форма випуску. Таблетки для жування.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінеральнимими речовинами.Код АТС А11А.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Вітамін А: забезпечує правильний ріст і нормальнийстан кісток і епітеліальних тканин, зору й імунної системи.Вітамін D: регулює метаболізм кальцію і фосфору.Вітамін Е: попереджає окислення поліненасиченихжирних кислот у мембранах.Вітамін В1: необхідний коензим у метаболізмівуглеводів і передачі нервового імпульсу.Вітамін В2: є частиною ФМН і ФАД (флавінмононуклеотиді флавінаденін динуклеотид), переважно необхідних для обміну речовин.Вітамін В6: необхідний у ферментах, що беруть участьв обміні речовин, а також для синтезу нейротрансміттерів і гемоглобіну.Вітамін В12: функціонує як коензим у синтезі нуклеїновихкислот і разом із фолієвою кислотою залучається у метаболічні процеси.Нікотинамід: є частиною кофакторів НАД (Н) і НАДФ(Н) і частиною фактора толерантності до глюкози.Пантотенова кислота: функціонує в першу чергу якчастина коензиму А і бере участь у продукції гормонів і антитіл.Фолієва кислота: необхідна для клітинного поділу й уметаболічних процесах разом із вітаміном В12.Біотин: функціонує як коензим у бікарбонат-залежнихокисно-відновних реакціях.Вітамін С: необхідний для росту і нормального станукісток, шкіри, зубів, капілярного ендотелію і імунної системи.Вітамін К: необхідний для утворення білків, якіберуть участь в регуляції згортання крові.Кальцій: потрібний для утворення кісткової тканини,м’язової активності, для цілісності слизових мембран і для процесу згортаннякрові.Магній: необхідний кофактор у процесах вивільненняенергії, поділу клітин і передачі нервового імпульсу.Залізо: необхідне для функціонування гемоглобіну іяк частина кисневого резервуара в м’язах.Цинк: входить до складу різних ферментів, наприкладдля синтезу і метаболізму жирів і білків.Мідь: використовується в метаболічних реакціях і всинтезі білка.Марганець: є активатором і забезпечує різніферментні реакції в організмі.Хром: є частиною фактора толерантності до глюкози інеобхідний для нормального обміну речовин.Селен: функціонує разом із вітаміном Е для захистувід окислення і як складова частина ферментів.Йод: необхідний компонент тиреоїдних гормонів.Фармакокінетика.Фармакокінетика не вивчалась.

Показання для застосування. Лікування дефіциту вітамінів і мінералів удітей від 4 до 10 років та попередження дефіциту вітамінів і мінералів у дітейвід 7 років при незбалансованому харчуванні і при станах, що супроводжуютьсяпідвищеною потребою у вітамінах і мінералах (період росту, захворювання, періодвидужання), при порушенні всмоктування (наприклад, при шлунково-кишковихзахворюваннях, діареї).

Спосіб застосування і дози. 1 таблетка на добу для дітей від 4 до 10 років,під час їди або відразу після неї. Тривалість прийому визначається залежно відступеня дефіциту вітамінів і мінералів.

Побічна дія. Рекомендовані дози звичайно добре переносяться. Удеяких дітей, однак, можуть виникати побічні ефекти, такі як шлунковийдискомфорт. Щоб це попередити, не слід вживати препарат до їжі.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. У випадку гострого передозування у дітей слідвизначити кількість вжитого заліза. Токсичні ефекти можуть розвитися, якщодитина вжила 3 і більше таблеток на кілограм маси тіла. Якщо ця кількість булавжита дитиною, її треба негайно госпіталізувати. Лікування – симптоматичне.

Особливості застосування. Не слід приймати разом з іншими препаратамивітамінів і мінералів без вказівки лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома в рекомендованих дозах.

Умови та термін зберігання.Термін придатності – 18 місяців.Зберігати при температурі не вище 25 оС,у місці, недоступному для дітей.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z