Загружается, подождите...

Мульти-табс малюк максі (Multi-tabs kid maxi)


основні фізико-хімічні властивості: кругла крапчаста таблетка для жування змалиново-полуничним запахом;

склад: вітаміну А 400 мкг=1333 МО (у вигляді ретинолу ацетату); вітаміну D 10 мкг=400 МО (у вигляді холекальциферолу); вітаміну Е 6 мг=8,94 МО (у вигляді d,l-α-токоферолу ацетату); вітаміну В1 0,7 мг (у вигляді тіаміну нітрату); вітаміну В2 0,8 мг (у вигляді рибофлавіну); вітаміну В6 0,7 мг (у вигляді піридоксину гідрохлориду); вітаміну В12 1 мкг (у вигляді ціанокобаламіну); нікотинаміду 8 мг (у вигляді нікотинаміду); пантотенової кислоти 3 мг (у вигляді D-кальцію пантотенату); фолієвої кислоти 50 мкг (у вигляді кислоти фолієвої); вітаміну С 50 мг (у вигляді кислоти аскорбінової); біотину 20 мкг ( у вигляді D-біотину); вітаміну К 15 мкг (у вигляді фітоменадіону); кальцію 200 мг (у вигляді кальцію карбонату); магнію 25 мг (у вигляді магнію оксиду); заліза 8 мг (у вигляді заліза фумарату); цинку 6 мг (у вигляді цинку оксиду); міді 0,4 мг (у вигляді міді оксиду); марганцю 1 мг (у вигляді марганцю сульфату); хрому 20 мкг (у вигляді хрому хлориду); селену 20 мкг (у вигляді натрію селенату); йоду 70 мкг (у вигляді калію йодиду); допоміжні речовини: ксилітол, целюлозамікрокристалічна, кислота стеаринова, полуничний смак, малиновий смак,метилцелюлоза, кремній колоїдний безводний, кислоти лимонної моногідрат,кальцію гідрогенфосфатдигідрат, калію ацесульфам, вода очищена, желатин,неогесперидин, гліцерин 85%, кислота аскорбінова, тауматин, крохмалькукурудзяний.

Форма випуску. Таблетки для жування.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінеральнимими речовинами.Код АТС А11А.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Вітамін А: забезпечує правильний ріст і нормальний станкісток і епітеліальних тканин, зору й імунної системи.Вітамін D: регулює метаболізм кальцію і фосфору.Вітамін Е: попереджає окислення поліненасиченихжирних кислот у мембранах.Вітамін В1: необхідний коензим у метаболізмі вуглеводіві передачі нервового імпульсу.Вітамін В2: є частиною ФМН і ФАД(флавінмононуклеотид і флавінаденін динуклеотид), переважно необхідних дляобміну речовин.Вітамін В6: необхідний у ферментах, що беруть участьв обміні речовин, а також для синтезу нейротрансмітерів і гемоглобіну.Вітамін В12: функціонує як коензим у синтезінуклеїнових кислот і разом із фолієвою кислотою залучається у метаболічніпроцеси.Нікотинамід: є частиною кофакторів НАД (Н) і НАДФ(Н) і частиною фактора толерантності до глюкози.Пантотенова кислота: функціонує в першу чергу якчастина коензиму А і бере участь у продукції гормонів і антитіл.Фолієва кислота: необхідна для клітинного поділу й уметаболічних процесах разом із вітаміном В12.Біотин: функціонує як коензим у бікарбонат-залежнихокисно-відновних реакціях.Вітамін С: необхідний для росту і нормального станукісток, шкіри, зубів, капілярного ендотелію і імунної системи.Вітамін К: необхідний для утворення білків, якіберуть участь у регуляції згортання крові.Кальцій: потрібний для утворення кісткової тканини,м’язової активності, для цілісності слизових мембран і для процесу згортаннякрові.Магній: необхідний кофактор у процесах вивільненняенергії, поділу клітин і передачі нервового імпульсу.Залізо: необхідне для функціонування гемоглобіну іяк частина кисневого резервуара в м’язах.Цинк: входить до складу різних ферментів, наприкладдля синтезу і метаболізму жирів і білків.Мідь: використовується в метаболічних реакціях і всинтезі білка.Марганець: є активатором і забезпечує різніферментні реакції в організмі.Хром: є частиною фактора толерантності до глюкози інеобхідний для нормального обміну речовин.Селен: функціонує разом із вітаміном Е для захистувід окислення і як складова частина ферментів.Йод: необхідний компонент тиреоїдних гормонів.Фармакокінетика.Фармакокінетика не вивчалась.

Показання для застосування. Попередження і лікування дефіциту вітамініві мінералів у дітей від 1 до 4 років при неадекватному харчуванні і при станах,що супроводжуються підвищеною потребою у вітамінах і мінералах (період росту,захворювання, період видужання), при порушенні всмоктування (наприклад, пришлунково-кишкових захворюваннях, діареї).

Спосіб застосування та дози. 1 таблетка на добу для дітей від 1 до 4років під час їди або відразу після неї. Для дітей у віці до 1,5 року таблеткурозділити на 4 частини або розкришити і змішати з їжею. Тривалість прийомувизначається залежно від ступеня дефіциту вітамінів і мінералів.

Побічна дія. Рекомендовані дози звичайно добре переносяться. Удеяких дітей, однак, можуть виникати побічні ефекти, такі як шлунковийдискомфорт. Щоб це попередити, не слід вживати препарат до їди.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. У випадку гострого передозування у дітей слідвизначити кількість вжитого заліза. Токсичні ефекти можуть розвитися, якщодитина вжила 3 і більш таблеток на кілограм маси тіла. Якщо ця кількість булавжита дитиною, її треба негайно госпіталізувати. Лікування – симптоматичне.

Особливості застосування. Не слід приймати разом з іншими препаратамивітамінів і мінералів без вказівки лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання.Термін придатності – 18 місяців.Зберігати при температурі не вище 25 оС, умісці, недоступному для дітей.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z