Загружается, подождите...

Мульти-табс малюк (Multi-tabs kid)


основні фізико-хімічні властивості: кругла, крапчаста таблетка для жування;

склад:1 таблетка містить: вітаміну А 400 мкг=1333 МО (у вигляді ретинолу ацетату); вітаміну D 10 мкг=400 МО (у вигляді холекальциферолу); вітаміну Е 5 мг=7,45 МО (у вигляді d-α-токоферолу ацетату); вітаміну В1 0,7 мг (у вигляді тіаміну нітрату); вітаміну В2 0,8 мг (у вигляді рибофлавіну); вітаміну В6 0,9 мг (у вигляді піридоксину гідрохлориду); вітаміну В12 1 мкг (у вигляді ціанокобаламіну); нікотинаміду 9 мг (у вигляді нікотинаміду); пантотенової кислоти 3 мг (у вигляді D-кальцію пантотенату); фолієвої кислоти 20 мкг (у вигляді кислоти фолієвої); вітаміну С 40 мг (у вигляді кислоти аскорбінової); заліза 10 мг (у вигляді заліза фумарату); цинку 5 мг (у вигляді цинку оксиду); міді 1 мг (у вигляді міді оксиду); марганцю 1 мг (у вигляді марганцю сульфату); хрому 20 мкг (у вигляді хрому хлориду (ІІІ); селену 25 мкг (у вигляді натрію селенату); йоду 70 мкг (у вигляді калію йодиду);

допоміжні речовини: ксилітол, целюлоза мікрокристалічна, кислотастеаринова, кремнію діоксид, метилцелюлоза, малинова смакова добавка, полуничнасмакова добавка, суміш моно-, ди- і тригліцеридів, аспартам, кальціюгідрогенфосфат, крохмаль кукурудзяний, вода очищена, кислота аскорбінова,желатин.

Форма випуску. Таблетки для жування.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мікроелементами.Код АТС А11АА04.

Фармакологічні властивості.Вітамін А: забезпечує правильний ріст і нормальнийстан кісток та епітеліальних тканин, зору й функціонування імунної системи.Вітамін D: регулює метаболізм кальцію і фосфору.Вітамін Е: запобігає окисленню поліненасиченихжирних кислот у мембранах.Вітамін В1: необхідний коензим уметаболізмі вуглеводів і передачі нервового імпульсу.Вітамін В2: є частиною ФМН і ФАД (флавінмононуклеотид і флавін аденін динуклеотид), переважно необхідних для обмінуречовин.Вітамін В6: необхідний у ферментах, якіберуть участь в обміні речовин, а також для синтезу нейротрансміттерів ігемоглобіну.Вітамін В12: функціонує як коензим усинтезі нуклеїнових кислот і разом із фолієвою кислотою залучається уметаболічні процеси.Нікотинамід: є частиною кофакторів НАД (Н) і НАДФ(Н) і частиною фактора толерантності до глюкози.Пантотеновая кислота: функціонує в першу чергу якчастина коензиму А і бере участь у продукції гормонів і антитіл.Фолієва кислота: необхідна для клітинного поділу й уметаболічних процесах разом з вітаміном В12.Вітамін С: необхідний для росту і нормального станукісток, шкіри, зубів, капілярного ендотелію і функціонування імунної системи.Залізо: необхідне для функціонування гемоглобіну іяк частина кисневого резервуара в м’язах.Цинк: входить до складу ферментів, наприклад длясинтезу і метаболізму жирів і білків.Мідь: використовується в метаболічних реакціях і всинтезі білка.Марганець: є активатором і забезпечує різніферментні реакції в організмі.Хром: є частиною фактора толерантності до глюкози інеобхідний для нормального обміну речовин.Селен: функціонує разом з вітаміном Е для захистувід окислення і як складова частина ферментів.Йод: необхідний компонент тиреоїдних гормонів.Фармакокінетика.Не досліджувалась.

Показання для застосування.Профілактика і лікування дефіциту вітамінів імінералів у дітей від 1 до 4 років при незбалансованому харчуванні і пристанах, що супроводжуються підвищеною потребою у вітамінах і мінералах (періодросту, захворювання, період видужання), при порушенні всмоктування (наприклад,при шлунково-кишкових захворюваннях, діареї).

Спосіб застосування і дози.1 таблетка на добу для дітей від 1 до 4 років під часїди або відразу після неї. Для дітей віком до 1,5 років таблетку розділити на 4частини або подрібнити і змішати з їжею. Тривалість курсу лікуваннявизначається залежно від стану хворого та потреби в вітамінах.

Побічна дія. Рекомендовані дози зазвичай добре переносяться. Удеяких дітей, однак, можуть виникати побічні ефекти, такі як шлунковийдискомфорт. Щоб цьому запобігти, не слід вживати препарат до їди.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування.У разі гострого передозування у дітей вартовизначити кількість вжитого заліза. Токсичні ефекти можуть розвинутися, якщодитина вжила 3 і більше таблеток на кілограм маси. Якщо ця кількість була вжитадитиною, її треба негайно госпіталізувати. Лікування симптоматичне.

Особливості застосування. Не варто приймати разом з іншими препаратамивітамінів і мінералів.Препарат можуть приймати хворі на цукровий діабет таособи з непереносимістю глютену або молока.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідомі в рекомендованих дозах.

Умови та термін зберігання.Термін придатності 2 роки.Зберігати у сухому місці, недоступному для дітей,при температурі не вище 25оС.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z