Загружается, подождите...

Мульти-табс юніор (Multi-tabs junior)


основні фізико-хімічні властивості: кругла, крапчата, таблетка для жування;

склад:1 таблетка містить: вітаміну А 800 мкг=2666 МО (у вигляді ретінолу ацетату); вітаміну Д 5 мкг=200 МО (у вигляді холекальциферолу); вітаміну Е 10 мг=14,9 МО (у вигляді d-α-токоферолу ацетату); вітаміну В1 1,4 мг (у вигляді тіаміну нітрату); вітаміну В2 1,6 мг (у вигляді рибофлавіну); вітаміну В6 2 мг (у вигляді піридоксину гідрохлориду); вітаміну В12 1 мкг (у вигляді ціанокобаламіну); нікотинаміду 18 мг (у вигляді нікотинаміду); пантотенової кислоти 6 мг (у вигляді кальцію пантотенату); фолієвої кислоти 100 мкг (у вигляді кислоти фолієвої); вітамін С 60 мг (у вигляді кислоти аскорбінової); заліза 14 мг (у вигляді заліза фумарату); цинку 15 мг (у вигляді цинку оксиду); міді 2 мг (у вигляді міді оксиду); марганцю 2,5 мг (у вигляді марганцю сульфату); хрому 50 мкг (у вигляді хрому хлориду (ІІІ)); селену 50 мкг (у вигляді натрію селенату); йоду 150 мкг (у вигляді калію йодиду);

допоміжні речовини: ксилітол, целюлоза мікрокристалічна, кислотастеаринова, кремнію діоксид, метилцелюлоза, суміш моно-, ди- і тригліцеридів,фруктова смакова добавка (полуничний та малиновий смаки), кислоти лимонноїмоногідрат, аспартам, кальцію гідрогенфосфат, крохмаль кукурудзяний, водаочищена, кислота аскорбінова і желатин.

Форма випуску. Таблетки для жування.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мікроелементами. Код АТСА11АА04.

Фармакологічні властивості.Вітамін А: забезпечує правильний ріст і нормальнийстан кісток та епітеліальних тканин, зору й імунної системи.Вітамін D: регулює метаболізм кальцію і фосфору.Вітамін Е: запобігає окисленню поліненасиченихжирних кислот у мембранах.Вітамін В1: необхідний коензим уметаболізмі вуглеводів і передачі нервового імпульсу.Вітамін В2: є частиною ФМН і ФАД (флавінмононуклеотид і флавін аденін динуклеотид), переважно необхідних для обмінуречовин.Вітамін В6: необхідний у ферментах, щоприймають участь в обміні речовин, а також для синтезу нейротрансміттерів і гемоглобіну.Вітамін В12: функціонує як коензим усинтезі нуклеїнових кислот і разом із фолієвою кислотою залучається уметаболічні процеси.Нікотинамід: є частиною кофакторів НАД (Н) і НАДФ(Н) і частиною фактора толерантності до глюкози.Пантотенова кислота: функціонує в першу чергу якчастина коензиму А і бере участь у продукції гормонів і антитіл.Фолієва кислота: необхідна для клітинного поділу тау метаболічних процесах разом з вітаміном В12.Вітамін С: необхідний для росту і нормального станукісток, шкіри, зубів, капілярного ендотелію і стану імунної системи.Залізо: необхідне для функціонування гемоглобіну іяк частина кисневого резервуара в м’язах.Цинк: входить до складу різних ферментів, наприкладдля синтезу і метаболізму жирів і білків.Мідь: використовується в метаболічних реакціях і всинтезі білка.Марганець: є активатором і забезпечує різніферментні реакції в організмі.Хром: є частиною фактора толерантності до глюкози інеобхідний для нормального обміну речовин.Селен: функціонує разом з вітаміном Е для захистувід окислення і як складова частина ферментів.Йод: необхідний компонент тиреоїдних гормонів.

Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання для застосування. Профілактика і лікування дефіциту вітамініві мінералів у дорослих та лікування дітей старше 4 років при недостатньомунадходженні вітамінів і мінералів, пов’язане з неправильним харчуванням істанами, що супроводжуються підвищеною потребою у вітамінах і мінералах (періодросту, захворювання, період видужання) або при порушенні всмоктування(шлунково-кишкові захворювання, діарея).

Спосіб застосування і дози. 1 таблетка на добу для дітей старше 4 роківі дорослих під час їжі або відразу після неї. Тривалість курсу лікуваннявизначається індивідуально залежно від стану хворого.

Побічна дія. Рекомендовані дози зазвичай добре переносяться. Удеяких осіб, однак, можуть виникати побічні ефекти, такі як шлунковийдискомфорт (нудота). Щоб запобігти таким явищам, не слід вживати препарат доїди.

Протипоказання. Підвищена чутливість (алергія) до компонентівпрепарату.Дитячий вік до 4 років.

Передозування. У разі гострого передозування у дітей требавизначити кількість заліза, що потрапила в організм. Токсичні ефекти можутьрозвинутися, якщо дитина вжила 2 та більше таблеток на кілограм маси. Якщо такакількість була вжита дитиною, її треба негайно госпіталізувати. Лікуваннясимптоматичне.

Особливості застосування. Не слід приймати разом з іншими препаратами,які містять вітаміни та мінеральні речовини.Досвіду застосування у вагітних та жінок, якігодують груддю, недостатньо.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідомі при рекомендованих дозах.

Умови та терміни зберігання.Термін придатності - 2 роки.Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці,при температурі не вище 25оС.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z