Загружается, подождите...

Мульти-табс женьшень (Multi-tabs ginseng)


основні фізико-хімічні властивості: кругла червонувато-коричнева таблетка,вкрита оболонкою;

склад: вітаміну А 800 мкг~2666 МО (у вигляді ретинолу ацетату); вітаміну D 5 мкг=200 МО (у вигляді холекальциферолу); вітаміну Е 10 мг=14,9 МО (у вигляді d,l-α-токоферолу ацетату); вітаміну В1 1,4 мг (у вигляді тіаміну нітрату); вітаміну В2 1,6 мг (у вигляді рибофлавіну); вітаміну В6 2,0 мг (у вигляді піридоксину гідрохлориду); вітаміну В12 1,0 мкг (у вигляді ціанокобаламіну); нікотинаміду 18 мг (у вигляді нікотинаміду); кислоти пантотенової 6 мг (у вигляді D-кальцію пантотенату); кислоти фолієвої 200 мкг (у вигляді кислоти фолієвої); вітаміну С 60 мг (у вигляді кислоти аскорбінової); магнію 100 мг ( у вигляді магнію оксиду) заліза 14 мг (у вигляді заліза фумарату); цинку 15 мг (у вигляді цинку оксиду); міді 2 мг (у вигляді міді оксиду); марганцю 2,5 мг (у вигляді марганцю сульфату); хрому 50 мкг (у вигляді хрому хлориду (ІІІ)); селену 50 мкг (у вигляді натрію селенату); йоду 150 мкг (у вигляді калію йодиду); екстракту женьшеню 127,1 мг (у вигляді екстракту женьшеню); допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний,кальцію гідрогенфосфатдигідрат, гіпромелоза, магнію стеарат, натріюкроскармелоза, желатин, гліцерин 85 %, кремнію діоксид, заліза оксидкоричневий, тальк, вода очищена, кислота стеаринова і кислота аскорбінова.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінеральнимими речовинами.Код АТС А11А.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Вітамін А. Відповідний за ріст кісток ідиференціацію епітеліальних тканин, розвиток органів та імунної системи.Вітамін D. Регулятор метаболізму кальцію іфосфору.Вітамін Е. Запобігає окисленню поліненасиченихжирних кислот в оболонках.Вітамін В1. Важливий коензим уметаболізмі вуглеводів і провідності нервів.Вітамін В2. Частина ФМН і ФАД(флавінмононуклеотид і флавінаденіндинуклеотид), потрібних, головним чином, дляметаболізму харчових продуктів.Вітамін В6. Потрібний в ензимах,які беруть участь у засвоєнні харчових продуктів і у синтезі нейромедіаторів ігемоглобіну.Вітамін В12. Діє як коензими всинтезі нуклеїнової кислоти і разом з фолієвою кислотою бере участь уметаболічних процесах.Нікотинамід. Частина кофакторів НАД(В)(нікотинамідаденіндинуклеотидфосфат відновлений) і НАДФ(В)(нікотинамідаденіндинуклеотид відновлений) і частина фактора толерантності доглюкози.Пантотенова кислота. Діє, головним чином, якчастина коензиму А і в утворенні гормонів і антитіл.Фолієва кислота. Потрібна для поділу клітині в метаболічних реакціях з вітаміном В12.Біотин. Функціонує як коензим у реакціяхкарбоксилування, залежних від бікарбонату.Вітамін С. Необхідний для росту і розвиткукісток, шкіри, зубів і капілярного ендотелію. Потрібний для імунної системи.Вітамін К. Необхідний для утворенняпротеїнів, що беруть участь у регулюванні згортання крові.Кальцій. Потрібний для міцності кісток, дляактивності м'язів, для цілісності слизових оболонок і для процесу згортаннякрові.Магній. Важливий фактор, наприклад, увиробництві енергії, поділі клітин і передачі нервових імпульсів.Залізо. Потрібне для функціонуваннягемоглобіну і як частина кисневого резервуару у м'язах.Цинк. Бере участь у різних ензимах,наприклад синтезі і метаболізмі ліпідів та протеїнів.Мідь. Використовується у метаболічнихреакціях і в синтезі протеїнів.Марганець. Є активатором і бере участь урізних ензиматичних реакціях в організмі.Хром. Частина фактора толерантності доглюкози і потрібний для нормального метаболізму харчових продуктів.Селен. Функціонує разом з вітаміном Е,захищаючи від окислення, і як частина ензимів.Йод. Важлива складова у тиреоїдних гормонах.Женьшень. Очікуваний спосіб дії є двояким.По-перше, женьшень має адаптогенний ефект, що сприяє неспецифічному посиленнювласного імунітету організму проти екзогенних факторів стресу і шкідливиххімічних речовин. По-друге, женьшень сприяє загальному поліпшенню фізичної ірозумової діяльності.Фармакокінетика.Фармакокінетика препарату не вивчалась.

Показання для застосування. Попередження та лікування дефіциту вітамініві мінералів, покращення енергетичного обміну; загальне поліпшення фізичної тарозумової діяльності у дорослих і дітей старше 12 років при недостатньомухарчуванні і станах, що супроводжуються підвищеними потребами (наприклад,період росту, хвороба, період одужання) чи умов погіршеного всмоктування(наприклад, хвороби кишково-шлункового тракту, діарея); для підвищення фізичноїі розумової працездатності, при астенічних станах.

Спосіб застосування та дози. По 1 таблетці на день, під час їди. Не слідвживати більше 3 місяців без перерви (мінімум на 1 місяць).

Побічна дія. Рекомендована доза звичайно сприймається добре.Проте в окремих осіб можуть виникнути побічні ефекти, такі як шлунковийдискомфорт. Щоб їх попередити, не слід вживати препарат до їди.

Протипоказання. Цей препарат протипоказаний особам, чутливим до будь-якихвітамінів або мінералів, женьшеню або до будь-яких допоміжних речовин.

Передозування. У випадку гострого передозування необхідно визначитикількість вжитого заліза. Токсичні симптоми можуть виникнути, якщо особа вжила30 мг заліза (що відповідає приблизно 2 таблеткам Мульти-табс Женьшень) накілограм маси тіла. У випадку перевищення цієї межі особу необхідно негайногоспіталізувати.При передозуванні женьшеню повідомлялося протакі симптоми: гіпертензія, нервозність, дратівливість, діарея, висипка нашкірі і безсоння. Лікування – симптоматичне.

Особливості застосування. Не слід вживати дітям віком до 12 років. Неслід приймати разом з іншими препаратами вітамінів і мінералів без вказівкилікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При рекомендованій дозі не відома.

Умови та термін зберігання.Термін придатності – 24 місяці.Зберігати при температурі не вище 25 оС,у місці, недоступному для дітей.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z