Загружается, подождите...

Мульти-табс бебі (Multi-tabs baby)


основні фізико-хімічні властивості: прозора, жовта рідина з солодким смаком;

склад:1 мл розчину містить:вітаміну А 300 мкг=1000 МО (у вигляді ретинолупальмітату);вітаміну Д 10 мкг=400 МО (у виглядіхолекальциферолу);вітаміну С 35 мг (у вигляді кислоти аскорбінової);допоміжні речовини:сахароза, масло касторове поліетоксильованегідрогенізоване, натрію карбонат, кислоти лимонної моногідрат,α-токоферол, етанол, натрію гідроксид, вода очищена.Форма випуску. Розчин для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати без добавок.Код АТС А11 ВА.

Фармакологічні властивості.Вітамін А

-у дитини, головним чином потрібендля правильного росту і диференціації епітеліальних тканин, для розвиткуорганів і для функціонування імунної системи.Вітамін С- необхідний для розвитку кісток, зубів,шкіри, капілярного ендотелію і для імунної системи. Вітамін С підсилюєвсмоктування різних мінералів, наприклад негемового заліза, що необхіднодитині.Вітамін Д -головним чином характеризується якрегулятор метаболізму кальцію і фосфору. Вітамін Д впливає на тритканини-мішені: тонкий кишечник, кістки і нирки.Фармакокінетика.Не досліджувалась.

Показання для застосування. Профілактика і лікування дефіциту вітамінівА, С, D у недоношених і доношених немовлят віком до 1 року.

Спосіб застосування та дози. 1 мл = 1 піпетка на добу під час або відразупісля їди. Можна дати з ложки або змішавши разом з дитячою їжею. Тривалістьлікування визначається залежно від тяжкості вітамінного дефіциту.

Побічна дія. Рекомендовані дози зазвичай добре переносяться.Інколи сповіщалося про розлад шлунка.

Протипоказання. Не застосовувати у дітей з підвищеною чутливістю довітамінів А, С, Д або до інших компонентів препарату.

Передозування.Вітамін А: надмірне вживання, у дітей понадприблизно 6600 мкг вітаміну А (22 мл) на добу протягом тривалого періоду можепроявлятися млявістю, шлунково-кишковими розладами, шкірними проявами, болем укістках і суглобах; може підвищуватися внутрішньочерепний тиск.Вітамін С: великі дози можуть призвести до діареїабо інших шлунково-кишкових розладів.Вітамін Д: надмірне надходження вітаміну Д протягомтривалого часу, для дітей понад 40 мкг (4 мл) щодня, може призвести до втратиапетиту, нудоти, діареї або до інших шлунково-кишкових розладів, високого рівнякальцію в крові й уповільненого росту.Лікування: припинити приймання препарату. Лікуваннясимптоматичне.

Особливості застосування. Не приймати разом з іншими препаратами, якімістять вітамін Д, А та С. Добову дозу не можна перевищувати.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У рекомендованих дозах невідома взаємодія зіншими лікарськими засобами.

Умови і термін зберігання. Термін придатності – 1,5 роки.Пляшка повинна зберігатися при температурі не вище15оС до моменту розкриття. Після розкриття препарат має зберігатисяпри температурі2оС-8оС і повинен бутивикористаний протягом двох місяців.Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z