Загружается, подождите...

Муколітин-плюс (Mucolitini-plus)


основні фізико-хімічні властивості: гранули від світло-коричневого до світло-коричневогоз зеленуватим або сіруватим відтінком кольору;

склад: 1 г гранул містить алтеї травиекстракту (в перерахунку на суху речовину) - 0,05 г або 0,1 г;допоміжні речовини: гліцирам:, кислоталимонна, харчова , цукор-рафінад та кислота сорбінова.

Форма випуску. Гранули.

Фармакотерапевтична група. Відхаркувальний засіб. КодАТС R 05C A10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат виявляєвідхаркувальну, пом’якшувальну кашель протизапальну та захисну обволікаючу діїна слизову оболонку шлунка. Відхаркувальний ефект обумовлений активацієюгастропульмонального мукокінетичного рефлексу, який призводить до збільшеннясекреції рідкого слизу бронхіальними залозами, зменшення в’язкості мокротиннята полегшенні його відходження, що сприяє покращанню дихання.Протизапальний та обволікаючий ефекти на слизовуоболонку шлунка досягаються за рахунок наявності в препараті в розчинномувигляді властивостей слизу. Препарат не виявляє токсичної дії.

Показання для застосування. Як відхаркувальний засібпри гострих та хронічних захворюваннях дихальних шляхів (бронхіти, трахеїти,ларингіти, бронхопневмонії, бронхіальна астма, коклюш). Можна застосовувати призапальних захворюваннях шлунка як обволікаючий засіб.

Спосіб застосування та дози. Вміст одного пакету (1 г)в дозі діючої речовини 0,05 г або 0,1 г розвести в 3 столових ложках (45 мл)теплої свіжепрокип’ченої води і приймати за 15 хв до їди.Дітям препарат призначають в пакетиках по 0,05 г;від 1 року до 3 років – по 1 пакету 3 рази на добу; від 3 до 6 років –по 1 - 2пакета 3 рази на добу; від 6 до 12 років – по 2 пакета 3 рази на добу.Дітям старшим 12 років і дорослим препаратпризначають в дозі 0,1 г.При загостренні хронічних захворювань дихальнихшляхів дітям старшим 12 років та дорослим препарат рекомендується прийматиперші 2 - 3 дні – по 2 пакета 4 рази на добу, а потім продовжувати лікування знаступним зниженням дози – по 1 - 2 пакета 3 рази на добу. Тривалість лікування від 7 - 14 днів і залежить відвиду і тяжкості захворювання.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату.

Передозування. Випадків передозування незареєстровано. При випадковому прийомі всередину великої кількості препаратуслід промити шлунок.

Особливості застосування. Перед вживанням препаратслід розвести у теплій воді та застосовувати за 15 хв до їди.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.При одночасному застосуванні з протизапальними засобами екстракт трави алтеїлiкарської пролонгує їх дію, підвищує ефективність та знижує ризик розвиткупобічних реакцій. Утворення плівки з рослинного слизу на поверхні слизовоїшлунка при прийомі препарату дає не тільки вираженний лікувальний ефект, атакож сприяє більш тривалому місцевому впливу інших лікарських препаратів,через їх більш тривале перебування у шлунку.

Умови татермін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світламісці, при температурі від 15°С до 30°С. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z