Загружается, подождите...

Мукалтин форте (Mucaltinum forte)


основні фізико хімічні властивості: таблетки сірувато-бурого кольору звкрапленнями, двоопуклої форми;

склад: 1 таблетка містить мукалтину 0,1 г;допоміжні речовини: магнію карбонат основний, цукор-рафінад,аспартам, кислота винна харчова, полівінілпіролідон, ароматизатор, кальціюстеарат.

Форма випуску. Таблетки для жування.

Фармакотерапевтична група. Відхаркувальні засоби. Код АТС R05C А05.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Мукалтин® Форте -відхаркувальний засіб, який має переважно секретолітичну дію. Препарат полегшуєвідходження мокротиння.Фармакокінетика. Фармакокінетика препарату невивчена.

Показання для застосування. Гострі та хронічні захворювання дихальнихшляхів: бронхіти, пневмонії, бронхоектатична хвороба, бронхіальна астма,туберкульоз легенів з явищами неспецифічного бронхіту.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають 3 - 4 рази на добу, доїди. Таблетки слід розжовувати та запивати невеликою кількістю води.Дорослим призначають по 1 таблетці на прийом. Разовідози для дітей залежно від віку становлять: від 1 до 3 років - 0,5 таблетки,від 3 до 12 років - 0,5 - 1 таблетка.Дітям до 3 років препарат слід розчиняти в 1/3 склянки теплої води,додавши цукор за смаком.Курс лікування - від 7 днів до 1 - 2 місяців,залежно від форми захворювання.

Побічна дія. У деяких випадках можливі алергічні реакції увигляді кропив’янки, свербежу шкіри.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату. Дітидо 1 року.

Передозування. При застосуванні терапевтичних доз препаратупередозування не можливо.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки що не відома.Не призначати одночасно з препаратами, які пригнічують кашель (кодеїн).

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухомумісці при температурі від 8 до 15°С. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z