Загружается, подождите...

Мукалтинфорте з вітаміном с (Mucaltin forte andvitamin c)


основні фізико-хімічнівластивості: двоопуклітаблетки сірувато-бурого кольору із вкрапленнями;

склад: 1 таблетка містить мукалтину (уперерахуванні на 14,7% вміст відновлюючих моноцукрів) 0,1 г, кислотиаскорбінової 0,1 г;допоміжні речовини: магніюкарбонат основний, аспартам, кальцію стеарат, цукор-пудра, полівінілпіролідон,ароматизатор.

Форма випуску. Таблетки для жування.

Фармакотерапевтична група. Відхаркувальні засоби. Код АТС R05С А10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Відхаркувальний засіб із секретомоторною дією, що пов’язана з наявністюслизових речовин, які належать до полісахаридів. Має пом’якшувальну,протизапальну та обволікаючу властивість. Нормалізує змінену бронхолегеневусекрецію, покращує виділення мокротиння: зменшує його в’язкість та адгезивнувластивість, полегшуючи виведення секрету із бронхів. Аскорбінова кислота(вітамін С) бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції обмінувуглеводів та амінокислот, метаболізмі тироксину, біосинтезі катехоламінів,гормонів, інсуліну. Вона необхідна для згортання крові, регенерації сполучноїта кісткової тканин, а також нормалізує проникність капілярів, підвищуєнеспецифічну резистентність організму.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Гострі та хронічні захворювання дихальнихшляхів (трахеїт, бронхіт, пневмонія ), що супроводжуються утворенням густого тав’язкого бронхіального секрету та/або порушенням його відхаркування.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають 3 - 4 рази на добу, доїди. Таблетки слід розжовувати до повного їх розсмоктування.Дорослим призначають по 1 таблетці на прийом. Разовідози для дітей старше 3 років – 0,5 - 1 таблетка.Тривалість лікування залежить відформи захворювання і становить від 7 днів до термінів, достатніх для зняттяклінічної симптоматики.

Побічна дія. Інколи можливий розвиток алергічних реакцій(кропив’янка, свербіж). При виникненні побічних ефектів необхідно припинитизастосування препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентівпрепарату. Діти до 3 років.Передозування.Симптоми: печія, діарея, можливий розвитокгіпервітамінозу.Лікування: промивання шлунка, терапія –симптоматична.

Особливості застосування. Досвід застосування в періоди вагітності ілактації відсутній.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Невстановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухомумісці при температурі від +8°С до +15°С. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z