Загружается, подождите...

Мономах (Monomach)


основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина коричневого кольору, призберіганні допускається випадання осаду;

склад: 100 мл бальзаму містять соку горобини звичайної спиртованого – 8 г;соку горобини чорноплідної спиртованого – 10 г; соку яблучного спиртованого – 8г;водно-спиртового екстракту з суміші коренів та кореневищ солодки – 0,1 г;кореневищ аїру – 0,012; трави звіробою – 0,065 г; трави материнки – 0,052 г;листя м’яти перцевої – 0,081 г; трави деревію – 0,075 г; бруньок сосни – 0,02г; допоміжні речовини: цукор-пісок, кислота лимонна харчова, ванілін,барвник коричневий ароматизований шоколадний, харчовий; спирт етиловий 96%;вода очищена.

Форма випуску. Бальзам.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код АТС А13А.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Бальзам Мономах належить до засобів,які нормалізують функціональні порушення шлунково-кишкового тракту ігепатобіліарної системи у хворих на виразкову хворобу шлунка у фазі ремісії,хронічний гастродуоденітит при нормальній і зниженій кислотності. Він такожсприяє швидшому і повному зменшенню клінічних проявів як за суб’єктивними так іза об’єктивними показниками, зменшенню вираженості цитолітичного синдрому(зниження рівня трансаміназ), запального компонента (зниження рівня тимоловоїпроби), а також ендотоксикозу.Бальзам Мономах сприяє виведенню радіонукліду 137Cs з організму, в умовах внутрішнього опромінення 137 Cs,нормалізує час зсідання крові і активність аланін амінотрансферази, поліпшуєфункцію гепатоцитів та клітин головного мозку, кровообіг, зменшує порушенняклітинних мембран, особливо в епітеліальних клітинах ворсинок тонкогокишечнику, базальних мембран внутрішньоорганних капілярів, а також сприяєрозвитку компенсаторно-пристосувальних і репаративних процесів, які спрямованіна підтримання внутрішньоклітинного гомеостазу і нормалізаціюморфофункціонального стану органів.Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. Хронічні гастрити, виразкова хворобашлункау фазі ремісії; невиразкова диспепсія, хронічний гастродуоденіт із нормальноюта зниженою кислотністю; променеві ураження, інтоксикації.

Спосіб застосування та дози. Бальзам приймають дорослі по 20 – 40 мл на100 мл кип’яченої води 2 рази на день за 20 – 30 хвилин до прийому їжі протягоммісяця. Бальзам можна також додавати до чаю, кави, різних напоїв і столовоїводи.

Побічна дія. Алергічні реакції на будь-який з компонентівбальзаму.

Протипоказання. Цироз печінки, епілепсія, вагітність та годуваннягруддю, дитячий та підлітковий вік до 18 років.

Передозування. Алкогольна інтоксикація. Терапія симптоматична.

Особливостізастосування. Особам з печією бальзам доцільно приймати після їди. Не застосовувати уробочий час водіям транспортних засобів та особам, що працюють із механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не вивчена.

Умови та термін зберігання.Зберігати у захищеному від світла місці, при температурі 8-15°С,недоступному для дітей. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z