Загружается, подождите...

Сухамікстура від кашлю для дітей (Mixtura sicca contratussim pro infantibus)


основні фізико-хімічні властивості: буровато-сірий порошок із запахом анісовоїолії; водний розчин препарату (1:10) має коричневий колір;

склад: екстракту алтейного кореня сухого - 4,0 г,натріюгідрокарбонату - 2,0 г,натріюбензоату - 2,0 г,екстрактусолодкового кореня сухого - 1,0 г,амоніюхлориду - 0,5 г,оліїанісової - 0,05 г,цукру-10,0 г.

Форма випуску. Порошок.

Фармакотерапевтична група. Відхаркувальний, секретомоторний засіб. Код АТС RO5С А10.

Фармакологічні властивості. Препарат стимулює відхаркування. Механізм діїобумовлений збільшенням мукоциліарного кліренса, а також підсиленням секреціїбронхіальних залоз і деяким зменшенням в’язкості мокротиння.

Показання. Препарат застосовують як протикашлевий, протизапальний і відхаркувальнийзасіб при захворюваннях дихальних шляхів.

Спосіб застосування та дози. Перед вживанням мікстуру суху розводятькип’яченою і охолодженою водою до відмітки на флаконі “200мл”. Призначаютьвнутрішньо після приймання їжі, дітям у віці до 6 років – по 1 чайній ложцімікстури 4-5 разів на добу, дітям старшим 6 років по 1 десертній ложці 3-4 разина добу. За необхідності призначають також дорослим по 1 столовій ложцімікстури 4-6 раз на добу. Перед вживанням мікстуру збовтують. Розведенумікстуру зберігають протягом 10 днів при температурі не вище +8°С.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Немає повідомлень.

Особливості застосування. Суху мікстуру від кашлю для дітей слід призначати укомплексній терапії. Для покращання розрідження і відділення мокротиннярекомендується при прийманні відхаркувальних, особливо секретомоторних,препаратів призначати велику кількість теплої рідини.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці,при кімнатній температурі (15-25°С). Термін придатності – 1 рік.

Упаковка. По 19,55 г у пляшці скляній або по 19,55 г у флаконі полімерному.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z