Загружается, подождите...

Мілістан гарячий чай длядітей зі смаком апельсина (Milistan hot tea forchildren with orange)


основніфізико-хімічні властивості:гранульований сипучий порошок представлений сумішшю білих, блідно-оранжевихі/або оранжевих, різного розміру гранул зі смаком лимона та запахом апельсинапри розчиненні у воді;

склад: 1 пакетик (15 г) містить парацетамолу 250 мг, феніраміну малеату 10 мг,аскорбінової кислоти 100 мг;допоміжні речовини: цукроза, кислота лимонна, кремнію діоксидколоїдний, натрію цитрат, барвник жовтий “сонячний захід”, сухий апельсиновийароматизатор.

Форма випуску. Порошок для приготування розчину для внутрішньогозастосування.

Фармакотерапевтичнагрупа. Парацетамол,комбінації без психолептиків. Код АТС N02BЕ51.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат є збалансованою комбінацією трьох компонентівдля послаблення симптомів звичайної застуди, грипу та інших інфекцій верхньогореспіраторного тракту, таких як кашель, жар, нежить, біль у горлі тощо. Парацетамол має аналгетичну, жарознижувальну та слабку протизапальнудії. Механізм дії пов’язаний з інгібуванням синтезу простагландинів тапереважаючим чином діє на центр терморегуляції у гіпоталамусі. Феніраміну малеат - протиалергічний засіб, блокатор гістамінових Н1-рецепторів.Зменшує закладеність носа, виділення слизу з носових протоків, слизотечу тачхання.Вітамін С є водорозчинним вітаміном, потреба в якому зростає припропасниці та грипі. Діє як антиоксидант та слабкий імуностимулятор.Фармакокінетика.Після внутрішнього застосування компоненти препарату швидко та майже повністювсмоктуються із травного тракту. Застосування препарату одночасно з їжею не впливає на всмоктування, аленезначною мірою знижує швидкість розподілення.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування застуди та грипу,риніту алергічного походження, запалення слизової оболонки носа, головномубілю, та пропасниці різного походження.

Спосіб застосування та дози.Діти 6 - 10 років: 1 пакетик 3 - 4 рази на день. Діти 10 - 12 років: 2 пакетика 3 рази на день. Діти 12 - 14 років: 2 пакетика 3 - 4 рази на день. Дорослі: 2 пакетика 3 - 4 рази на день. Спосіб застосування: приймати препарат,розчинивши порошок одного пакетика в одній чашці гарячої води. Інтервал міждвома прийомами не повинен бути менше ніж 4 години. Максимальний термінвживання – 5 діб.

Побічна дія. Побічні ефекти парацетамолу є поодинокими і,звичайно, помірними. У поодиноких випадках можуть спостерігатися гематологічніреакції, включаючи тромбоцитопенію, лейкопенію, панцитопенію, нейтропенію таагранулоцитоз, алергічні реакції.Найбільш розповсюджений побічний ефект феніраміну – сонливість. Іншіпобічні ефекти є поодинокими і обумовлені холінолітичною дією хлорфеніраміну:сухість у роті, порушення акомодації, порушення сечовиведення. Аскорбінова кислота гарно переноситься. Високі дози аскорбіновоїкислоти викликають подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, щоможе призвести до нудоти, блювання та проносу.У чутливих пацієнтів маленькі дози можуть спричинитибезсоння, головокружіння, серцебиття, тремор чи серцеву аритмію. У разівиникнення вищезазначених симптомів припинити застосування препарату. Протипоказання.Підвищеначутливість до компонентів препарату, глаукома, пацієнти, які застосовують МАОпрепарати та мають порушення функції печінки та нирок.Пацієнти, які страждають на алкоголізм, та діти віком до 6 років

Передозування. Симптоми: можливі блювання, нудота, серцеві аритмії, порушення сну,свербіж, висипи, нудота, анорексія, затримання сечовиділення, стомленість,тремор, посилення потовиділення. У разі передозування парацетамолу можевиникнути гепатонекроз.Лікування: симптоматична терапія. Промивання шлунка, введення антидоту(N- ацетілцистеіну), госпіталізація.

Особливостізастосування. Вагітність і лактація. Застосування препарату під час вагітностіможливе лише у тих випадках, коли передбачувана користь для матері перевищуєпотенційний ризик для плода. Бажано утриматися від застосування препарату підчас лактації або слід вирішити питання про припинення годування груддю(препарат здатен проникати в грудне молоко). Не рекомендується для лікування дітей до 6 років.У зв’язку із наявностю антигістамінного (фенірамін малеат) компонента,слід уникати вживання алкоголю чи седативних препаратів (особливобарбітуратів), які збільшують седативну дію антігістаміну, протягом лікування.Обережно застосовують у хворих з порушенням функціїпечінки, травного тракту і нирок, закритокутовою глаукомою, гіпертрофієюпередміхурової залози, епілепсією, затримкою сечі, тяжкими серцево-судиннимизахворюваннями, цукровим діабетом, бронхіальною астмою. Для чутливих пацієнтівмаленькі дози можуть спричинити безсоння, головокружіння, серцебиття, тремор чисерцеву аритмію. У разі виникнення вищезазначених симптомів припинитизастосування препарату.Під час застосування препарату слід уникати керування транспортнимизасобами, роботи з механізмами та інших потенційно небезпечних видівдіяльності.Під час застосування препарату не можна вживати алкоголь!

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Фенірамін посилює дію депресантівцентральної нервової системи, седативних препаратів. Кофеїн може потенціюватизнеболювальну дію парацетамолу. Парацетамолпосилює дію непрямих антикоагулянтів. Метаклопрамід посилює його всмоктування.Барбітурати зменшують жарознижувальну активність парацетамолу.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15 – 25°С) у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z