Загружается, подождите...

Мікогель-кмп (Micogel - kmr)


міжнародна та хімічна назви: miconazole 1-(2,4-дихлоро-бета) 2,4-дихлоро-бензоїл (окси-фенетил)-імідазолнітрат;

основні фізико-хімічні властивості: гель білого або білого зі злегка жовтуватимвідтінком кольору, однорідної консистенції, зі слабким специфічним запахом;

склад: в 1 г гелю міститься міконазолу у вигляді нітрату 0,02 г;допоміжні речовини: карбомер 934 Р, гліцерин, пропіленгліколь, 15%розчин аміаку, спирт етиловий 96%, твин-80, масло вазелінове мндичне, розчинформальдегіду, вода очищена.

Форма випуску. Гель для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби для місцевого застосування.Код АТС D01A C02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Мікогель-КМП є антимікотичним іантибактеріальним засобом. Діюча речовина препарату – міконазолу нітрат –інгібує біосинтез ергостеролу та змінює ліпідний склад мембрани, що викликаєзагибель клітини гриба. Виражена протигрибкова дія препарату виявляєтьсявідносно дерматофітів (Microsporum canis, Trichophyton rubrum, Epidermophytonfloccosum та ін.), дріжджеподібних грибів родів Candida, Cryptococcus та деякихінших, а також грибів роду Aspergillus. Виявляє антибактеріальну активністьвідносно грампозитивних мікроорганізмів (переважно стафілококів) і меншою міроющодо грамнегативних бактерій. Фармакокінетика.Практично не всмоктується через непошкодженушкіру; концентрація міконазолу у плазмі крові при місцевому застосуваннімінімальна.

Показання для застосування. Ураження шкірних покривів та нігтів, що викликанігрибами, чутливими до міконазолу; вагінальний кандидоз; дерматомікози, якіпоєднуються з бактеріальною суперінфекцією.

Спосібзастосування та дози.Мікогель-КМП наносять на уражені ділянки шкіри (не втираючи в неї) тонким шаром2 рази на день. При необхідності застосовують під оклюзійну пов’язку. Курслікування становить від 1 до 6 тижнів. Середня тривалість лікуваннякандидомікозів шкіри – 1 – 3 тижні,інфекцій, що спричинені дерматофітами, – 3 – 4 тижні, при більш затяжнихінфекціях – 5 – 6 тижнів. Після зникнення клінічних симптомів захворюваннязастосування Мікогелю-КМП необхідно продовжувати ще не менше одного тижня.Лікування оніхомікозу після попереднього відшарування ураженої нігтьовоїпластини здійснюється безперервно протягом мінімум 3 місяців до остаточногоформування нового нігтя.

Побічна дія. Препарат здебільшого добре переноситься. Упоодиноких випадках можуть бути шкірні реакції (почервоніння, відчуттяпекучості та ін.). Як і при застосуванні будь-яких інших засобів, якінаносяться на шкіру, може виникнути алергічна реакція на міконазол або інший інгредієнтгелю.

Протипоказання. Гіперчутливість до препарату, інфекції шкіри,викликані герпес-вірусами (герпес шкіри, оперізувальний лишай, вітряна віспа)

Передозування. У зв’язку з відсутністю системної абсорбції випадківпередозування не відзначено.

Особливостізастосування. Слід уникатипопадання препарату в очі та на відкриті рани. У дитячому віці, у періодвагітності та лактації застосування препарату є можливим, оскільки при йогомісцевому застосуванні системної резорбції міконазолу нітрату не відбувається.З обережністю призначати при порушеннях мікроциркуляції при цукровому діабеті.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодії гелю Мікогель-КМП з іншимипрепаратами не виявлено, однак його не рекомендується застосовувати одночасно зіншими мазевими формами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла місці притемпературі від 10 °С до 20 °С. Термін придатності – 3 роки.Зберігати в недоступному для дітей місці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z