Загружается, подождите...

Масто-гран (Masto-gran)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, що розчиняються у воді, білого,сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Коніуму 30СН 20 мг, Коніуму 200СН 20 мг, Кальціумфлюоратуму 30СН 20 мг, Астеріас рубенсу 30СН 20 мг, Фітоляки 30СН 20 мг;допоміжна речовина: цукрова крупка.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексні гомеопатичні засоби.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Властивості зумовлені поєднанням компонентів, щовходять до складу препарату. Сприяє нормалізації метаболізму у тканинах таендокринних взаємозв’язків між яєчниками та гіпофізом, поліпшенню венозноговідтоку, зміцненню імунної системи організму, що створює передумови длязворотного розвитку патологічного процесу при мастопатіях.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Фіброзно-кістозні мастопатії; циклічні танециклічні мастопатії. Біль у молочних залозах, який пов’язаний з початкомстатевого дозрівання та встановленням менструального циклу.

Спосіб застосування та дози. Підліткам в період встановленняменструального циклу та дорослим жінкам призначають по 5 гранул під язик 1 разна добу курсами по 3 місяці 2 - 3 рази на рік. Гранули приймати під язик, до повного розсмоктування, за 15 - 20 хв доабо через годину після їди. За необхідності гранули можуть бути заздалегідьрозчинені у невеликій кількості води.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить до негативних наслідків та непотребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Вагітність і лактація.Питанняпро доцільність застосування препарату вагітними та жінками у період лактації,вирішує лікар індивідуально.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом повиненстановити не менше 30 хв.

Умови та термін зберігання. Зберігають у недоступному для дітей, сухомумісці при температурі не вище 25°С. Термін придатності — 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z