Загружается, подождите...

Лоризан-кмп (Lorisan-kmp)


міжнародна та хімічна назви: Loratadine;етиловий ефір4-(8-хлор-5,6-дигідро-11Н-бензо-[5,6]циклогепта-[1,2-в]-піридин-11-іміден)-1-піперидинкарбоновоїкислоти;

основні фізико-хімічні властивості: гель білого кольору, однорідний за консистенцією,зі слабким специфічним запахом;

склад: 1 г гелю містить лоратадину у перерахунку на 100 % речовину 5 мг;допоміжні речовини: карбомер 934Р (карбопол 934Р), гліцерин,пропіленгліколь, 15 % розчин аміаку, 96 % спирт, розчин формальдегіду, вода.

Форма випуску. Гель назальний

.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюванняхпорожнини носа.Протиалергічні засоби. Код АТС R01A C08.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антигістамінний препарат для місцевогозастосування. Має антиалергічні, антиексудативні та протисвербіжні властивості.Основним активним інгредієнтом гелю є лоратадин, який селективно блокує Н1-гістаміновірецептори. Препарат виявляє місцеву протиалергічну дію, зменшує набряклість слизовоїоболонки носа, ексудацію, свербіж, відновлює прохідність носа, полегшуєдихання. Не чинить седативної дії, не викликає звикання.Фармакокінетика.Швидко, через 30 хвилин, усуває симптомиалергії та діє протягом 24 годин. При місцевому застосуванні препарат системноїдії практично не виявляє.

Показання для застосування. Профілактика та лікування сезонного та хронічногоалергічного ринітів, вазомоторного риніту (симптоматичне лікування призакладеності носа, чханні, виділеннях з носа, свербежі та сльозотечі);риносинусита.

Спосіб застосування та дози. Назальний гель для місцевого застосування.Дорослим і дітям (старшим 2 років) Лоризан®-КМП наносять наслизову оболонку носа 2 рази на день (за необхідності 3-4 рази на день).Лікування продовжують до досягнення терапевтичного ефекту (в середньомувід 2 до 5 днів).

Побічна дія. Лоризан®-КМП, як правило, добрепереноситься хворими. Але інколи можливі збільшення кількості виділень з носа,поява відчуття свербежу.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату, вагітність, лактація, дитячий вік до 2 років.

Передозування. При місцевому способі застосування безпекапередозування мінімальна.

Особливості застосування. Препарат можна призначати хворим, які виконуютьроботу, що потребує уваги, водіям автотранспорту, тому що не впливає напсихомоторні функції, психічну та розумову здатність.Прийом препарату слід припинити за 48 годин до проведення шкірних проб.Слід уникати попадання гелю на слизову оболонку очей.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Лікарської взаємодії при місцевомузастосуванні Лоризану®-КМП не встановлено. Поряд з цим, необхідновраховувати, що циметидин, еритроміцин та кетоконазол збільшують концентраціюлоратадину в крові. Лоратадин знижує також рівень еритроміцину в плазмі на 15%. Не потенціює седативний ефект діазепаму. При одночасному застосуванніЛоризан®-КМП не потенціює пригнічуючу дію на ЦНС етанолу татранквілізаторів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла місці, притемпературі від 10о С до 20о С. Термін придатності - 4роки.Зберігати в недоступному для дітей місці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z