Загружается, подождите...

Лома люкс псоріаз (Loma lux psorias)


основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина; допускаєтьсянаявність білих пластівців;

склад: 237 мл розчину (1 флакон) містять: калі броматум (калію бромід) 1Х,натрум броматум (натрію бромід) 2Х, нікколум сульфурикум (нікелю сульфат) 3Х,цинкум броматум (цинку бромід) 4Х, калі сульфурикум (калію сульфат) 4Х;допоміжні речовини: спирт етиловий 2%, метилпарабен 0,15%,пропілпарабен 0,03%, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Точний механізм дії препарату невідомий. Препарат усуває запалення, почервоніння, свербіж і сухість шкіри. Фармакокінетика.Не вивчалася.

Показання для застосування. Різні форми псоріазу, включаючи інверсний псоріаз,пустульозний псоріаз, ексфоліативний псоріаз, псоріаз обличчя і волосистоїчастини голови, псоріаз статевих органів.

Спосіб застосування та дози. Застосовують дорослим і дітям з масою тіла більше 22 кг один раз надобу натще. Не рекомендується їсти і пити протягом 1 години після прийомупрепарату.Доза препарату залежить від маси тіла і становить:

Маса тіла в кг Дози в мл від 22 до 45 кг 0,5 чайної ложки (2,5 мл) від 46 до 68 кг 1 чайна ложка (5 мл) від 69 до 90 кг 1- 1,5 чайної ложки (7,5 мл) понад 90 кг 2 чайні ложки (10,0 мл) Тривалість курсу лікування становить 4 – 5 місяців.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції. При появі висипу нашкірі прийом препарату слід припинити.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливостідо окремих компонентів препарату, захворюваннях нирок, у період вагітності ілактації.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла та недоступномудля дітей місці, при температурі не вище +25°С. Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z