Загружается, подождите...

Лоринден c (L o r i n d e n c)


основні фізико-хімічні властивості: біла зі світло-жовтим чисірим відтінком жирна м’яка маса з легким характерним запахом;

cклад :1 г мазі містить флуметазону півалату - 0,2 мг, кліохінолу- 30 мг;допоміжніречовини: віск білий, вазелін білий.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтичнагрупа. Кортикостероїди вкомбінації з антисептиками для застосування в дерматології. Код АТСD07BB01

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. До складу мазі входить глюкокортикостероїд з вираженоюпротизапальною, протиалергічною та протиексудативною дією. Кліохінол, який входить до складу препарату, має протибактеріальні тапротимікотичні властивості. Він також посилює протиексудативний ефектглюкокортикостероїду. Фармакокінетика. Флумітазон півалат легко проникає в шкіру черезороговілий епідерміс. Він практично не метаболізується в шкірі. Післяпроникнення через шкіру препарат метаболізується переважно в печінці, вінвиводиться з сечею і в незначних кількостях з жовчю у вигляді кон’югатівглюкоронідів і в незмінному стані.Кліохінол маємісцеву дію і практично не всмоктується в кров.

Показання для застосування.Гнійні ускладнення алергічних захворювань шкіри або бактеріальніінфекції шкіри, які проходять з сильним запаленням. Мікробна екзема, вульгарнеімпетиго, лишай, еритродермія, кропив’янка, обмежені мікозні захворювання шкіриз вторинною алергізацією.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначений для місцевого застосування. Мазь наносять 1 - 2рази на добу. Не рекомендують застосовувати препарат довше 2 тижнів. Протягомтижня рекомендується застосовувати не більше1 туби.Не можна наносити на шкіру обличчя більше 1 тижня. При підвищенійліхенізації або надмірному гіперкератозі дозволяється застосовувати оклюзійнупов’язку, яку слід змінювати 1 раз на добу.

Побічна дія. Можуть спостерігатися такі побічні ефекти: вугри, післястероїднапурпура, пригнічення росту епідермісу, атрофія підшкірної клітковини, сухістьшкіри, надмірний ріст волосся на тілі або алопеція, знебарвлення абогіперпігментація шкіри, атрофія та порушення цілісності шкіри,телеангіоектазії, періоральний дерматит, запалення волосяних фолікулів,вторинні інфекції. В окремих випадках можуть з’явитися: кропив’янка,плямисто-папульозне висипання або загострення існуючих змін. Застосування мазіпід оклюзійну пов’язку, враховуючи підвищене всмоктування, може спричинитизагальносистемну дію, яка проявляється у вигляді набряків, гіпертензії,підвищення чутливості до інфекцій. При зовнішньому застосуванні на шкірі повікможе іноді розвинутися катаракта або глаукома.

Протипоказання.Гіперчутливість до глюкокортикостероїдів, кліохінолу або іншихкомпонентів мазі. Вірусні (герпес, оперізувальний лишай, вітряна віспа) захворюванняшкіри, туберкульоз шкіри, новоутворення шкіри, звичайні та рожеві вугри. Незастосовувати на великих ділянках шкіри, особливо при порушенні цілісностішкіри, наприклад, при опіках. Не слід застосовувати дітям віком до 5 років.Не рекомендуєтьсязастосовувати лікарський засіб під час вагітності, особливо тривало та навеликих ділянках шкіри. Не можна застосовувати препарат у І триместрівагітності.

Передозування.При триваломузастосуванні на великих ділянках шкіри можуть з’явитися симптоми передозування,що проявляються посиленням побічних ефектів (набряки, гіпертензія,гіперглікемія, чутливість до інфекцій), а в тяжких випадках – розвитком хворобиКушинга. Однак у зв’язку з місцевим застосуванням препарату вказані симптомиспостерігалися дуже рідко. Терапія симптоматична.

Особливостізастосування.Не застосовувати безперервно довше 2 тижнів. При довготриваломузастосуванні на великих ділянках шкіри збільшується частота прояву побічнихефектів.Слід уникати нанесення препарату на повіки або шкіру навколо очейпацієнтам, хворим на глаукому з вузьким або широким кутом, а також пацієнтам зкатарактою, враховуючи можливість посилення симптомів захворювання.На шкірі обличчя, пахвин, а також у паховій ділянці застосовуватитільки у разі особливої необхідності, оскільки можливе підвищення всмоктуваннята високий ризик розвитку побічних ефектів (телеангіектазії), навіть післянетривалого застосування. Слід обережно застосовувати лікарський засіб при наявності атрофіїпідшкірної клітковини, переважно особам похилого віку.Дітям та підліткам дозволяєтьсязастосовувати мазь в окремих випадках на невеликих ділянках шкіри. Не сліднаносити препарат на шкіру обличчя.Під час лікування не рекомендують робитищеплення проти віспи, а також проводити інші види імунізації. Застосуванняпрепарату під час вагітності та лактаціїНе можназастосовувати препарат у І триместрі вагітності. Слід бутиособливо обережними при застосуванні мазі “Лоринден С” матерям, що годуютьгруддю. В окремих випадках можна застосовувати короткочасно на невеликихділянках шкіри. Не застосовуйте на шкірі грудей. Вплив наздатність керувати транспортними засобами та механізмамиЛікарський засібне обмежує психічну та рухову здатність, а також здатність керуватитранспортними засобами та механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При місцевому застосуванні невідома. ЛоринденС може посилювати дію імуносупресивних лікарських засобів і пригнічувати діюімуностимулюючих лікарських засобів.

Умови татермін зберігання. Зберігатипри температурі не вище 25 OС в місці, недоступному для дітей.Термінпридатності –3 роки. Забороняється застосовувати препарат після дати,зазначеної на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z