Загружается, подождите...

Кука (Kuka)


основні фізико-хімічнівластивості: сироп темно-коричневого кольору, із специфічним запахом;

склад: 10 мл сиропу містятьекстракти василька священного 50 мг, васаки 400 мг, кулінджани 400 мг,солодкового кореня 400 мг, перцю довгого 200 мг, м’яти польової 2 мг;допоміжні речовини: натрію бензоат, метилпарабен,пропілпарабен, кислоти лимонної моногідрат, цукор, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Засоби, щозастосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Код АТС R05Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат рослинногопоходження, який застосовується при різних застудних захворюваннях; швидкополегшує кашель, зменшує всі види кашлю, справляє бронхолітичну, муколітичну,відхаркувальну, протизапальну, заспокійливу дію.Васильоксвященний має жарознижуючу, вітрогонну, потогінну, відхаркувальну, спазмолітичну,сечогінну дію. Кулінджана має відхаркувальну, тонізуючу, сечогінну, протиглиснудію. Корінь солодки має жарознижуючу, протизапальну, спазмолітичну дію. Перецьдовгий має відхаркувальну, вітрогонну дію. Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання длязастосування. Симптоматичнелікування кашлю різного генезу з мокротинням, що тяжко відходить, у тому числіпри гострих респіраторних захворюваннях (фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт),пневмонії (у комплексі з антибактеріальною терапією); хронічні захворюванняорганів дихання, включаючи бронхіт курців, професійний “лекторський” ларингіт,вплив механічних подразнюючих факторів на дихальні шляхи.

Cnociб застосування та дози. Призначають дорослимпо 2 чайні ложки (10 мл) 3 рази на добу; дітям від 1 до 6 років – по 0,5 чайноїложки (2,5 мл) 3 рази на добу; від 6 до 12 років – по 1 чайній ложці (5 мл) 3рази на добу. Приймати через кожні 6 годин, але не більше 4 разів на добу.Середня тривалість курсу лікування - 1 тиждень.

Побічна дія. Можливі алергічніреакції.

Протипоказання. Підвищена чутливістьдо компонентів препарату. Діти до 1 року.

Передозування. Дані відсутні.

Особливості застосування. В період вагітності та лактації препарат слідприймати під наглядом лікаря.У зв’язку з наявністю в складі препарату цукру з обережністюзастосовувати хворим на цукровий діабет, а також пацієнтам з підвищеним вмістомглюкози в крові.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Слід уникатиодночасного лікування іншими препаратами від кашлю, а також ліками, щозменшують утворення мокротиння. Вживання разом з антибіотиками, якіпризначаються лікарем індивідуально для кожного пацієнта, посилює ефект.Одночасно зпрепаратом за призначенням лікаря можуть застосовуватись протимікробні засоби.

Умови та термін зберігання. Зберігати внедоступному для дітей, сухому, темному місці при кімнатній температурі не вище25°С . Термін придатності - 3 роки.Після розкриття флакона сироп зберігаєтьсяпротягом 14 діб.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z