Загружается, подождите...

Кордалон -arn (Kordalonum - arn)


основні фізико-хімічні властивості: гранули кулеподібної форми, білого кольоруз сіруватим або кремуватим відтінком, солодкі на смак;

склад: 10 г гранул місять арніки 6СН 20 мг, кактусу 6СН 20 мг, спігелії 6СН20 мг, барію карбонату 6СН 20 мг, калію йодиду 6СН 20 мг; допоміжні речовини: крупка цукрова гомеопатична.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. До складу препарату входять 5 досліджених ідобре вивчених гомеопатичних монопрепаратів.Сполучення складових інгредієнтів забезпечує кардіотонічну,аналгезуючу та загальнозміцнюючу дію. Арніка зміцнює поперечносмугастумускулатуру і нормалізує тонус судин, ефективна при болях у серці стискаючогохарактеру. Кактус знімає стискаючі, стягуючі болі з іррадіацією в ліву руку,ефективний при атеросклерозі коронарних судин, стенокардії та у випадкурозвитку серцевої, особливо лівошлуночкової, недостатності із застійнимиявищами в малому колі кровообігу.Спігелія справляє добрий клінічний ефект приішемічній хворобі серця.Барію карбонат – один із провідних гомеопатичнихпрепаратів для лікування атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, вікових змін усерцево-судинній системі. Калію йодид сприяє послабленню таких симптомів, якколючий біль у зоні серця, набряки, загальна слабкість.Препарат швидко та майже повністю всмоктується після пероральногозастосування.Дія препарату є сукупною дією його компонентів. Фармакокінетика невивчалась.

Показання для застосування. Комплексне лікування кардіоневрозу, стенокардії, міокардіодистрофії,серцево-судинної недостатності.

Спосіб застосування та дози. Діти від 1 до 6 років приймають ізрозрахунку 1 гранула на кожний рік життя, старше 6 років і дорослі - по 6гранул під язик до повного розсмоктування 2-3 рази на день, за 30 хвилин до абочерез 1-1,5 годин після їди. Курс лікування - 1,5-2 місяці. Побічна дія. Можливіалергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.Дитячий вік до 1 року.

Передозування. Підвищені дози не спричинюють шкідливих наслідківі не потребують антидотної терапії – достатньо припинити прийом препарату. Занеобхідності додаткового курсу лікування необхідно зробити перерву на 2 тижні.

Особливості застосування. Ефективний для лікування дітей, дорослих та осібпохилого віку. Можна застосовувати вагітним і жінкам, які годують груддю.Тютюнопаління, вживання кави та алкоголю послаблює терапевтичну діюКордалону-ARN®.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Комбінація з антибіотиками,сульфаніламідними препаратами та вітамінами можлива та доцільна. Взаємодія зіншими лікарськими засобами не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці при кімнатній температурі. Термін придатності - 5років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z