Загружается, подождите...

Клімактоплан н (Klimaktoplan n)


основні фізико-хімічні властивості: сірі, іноді злегка плямисті, двоплощиннітаблетки зі скошеним краєм без особливого запаху;

склад: 1 таблетка містить Cimicifuga D2 25 мг, Sepia D2 25мг, Ignatia D3 25 мг, Sanguinaria D2 25 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль пшеничний, магніюстеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Клімактоплан Н містить чотири інгредієнти,кожен з яких позитивно впливає на жіночий організм, особливо впреклімактеричному та клімактеричному періодах.Cimicifuga впливає на гіпоталамус, особливо на припливи жару, станинервового збудження і депресії. Sepia регулює спільні функції гормонів коринадниркових залоз, статевих органів і гіпофіза. Sepia, як і Ignatia, насампереддіє на психіку, однак вона впливає також на напади пітливості, припливи жару,головний біль і стан знесилля. Sanguinaria особливо ефективна при припливахжару, які супроводжуються минущим рум’янцем і прискореним серцебиттям, а такожпри головному болю типу мігрені.Отже, Клімактоплан Н за рахунок поєднання специфічних інгредієнтів, щовходять до його складу, є лікарським засобом, призначеним для лікуваннябагатокомпонентного комплексу скарг, типових для клімактеричного періоду.Завдяки добрій переносимості Клімактоплан Н можна приймати протягом тривалогочасу.

Показання для застосування. Скарги в період клімаксу: припливи жару, посиленепотовиділення, серцебиття, запаморочення, свербіж, внутрішнє занепокоєння, порушеннясну, депресії.

Спосіб застосування

та дози. Приймати по 1 - 2 таблетки 3 разина день.Таблетки прийматиза півгодини до їди або півгодини після їди, повільно розсмоктуючи в ротовійпорожнині.Якщо після двохмісяців застосування препарату покращання стану пацієнта не настає,рекомендується зминити тактику лікування. Питання про лікування препаратомКлімактоплан Н протягом більш ніж 6 місяців вирішується лікарем індивідуально.

Побічна дія. Дотепер невідома.

Протипоказання. Дотепер невідомі.

Передозування. Шкідливої дії при передозуванні не виявлено.

Особливості застосування. При застосуваннігомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне погіршення. У цьомувипадку потрібно припинити прийом препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дотепер невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15-25 ºC)в сухому, недоступному для дітей місці.Термінпридатності - 4 роки.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z