Загружается, подождите...

Клімактоплан (Klimaktoplan)


основні фізико-хімічні властивості: сірі (до світло-сірих), іноді злегкаплямисті двоплоскісні таблетки зі скошеним краєм, без особливого запаху;

склад: 1 таблетка містить: Cimicifuga D2 25 мг, Sepia D2 25мг, Lachesis D5 25 мг, Ignatia D3 25 мг, Sanguinaria D2 25 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, тальк, магніюстеарат, крохмаль пшеничний.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний лікарський засіб.

Фармакологічні властивості. Клімактоплан містить п’ять інгредієнтів,кожний з яких справляє дію на жіночий організм, особливо в клімактеричнийперіод. Усі інгредієнти діють переважно в до-, між- та початковийпісляменструальний період з різними точками прикладення на численні симптомисоматичного і психічного характеру, що можуть спостерігатись у цей час. Прицьому Cimicifuga діє на гіпоталамус, впливаючи на припливи жару, станинервового збудження та депресії. Sepia регулює спільні функції гормонів коринадниркових залоз, статевих органів і гіпофіза. Sepia, як і Ignatia, передусімдіє на психіку, однак вона впливає також на напади пітливості, припливи жару,головні болі та стан знемоги. Sanguinaria є особливо ефективною при припливахжару, що супроводжуються минучим рум’янцем і прискореним серцебиттям, а такожпри головному болі типу мігрені. Lachesis справляє позитивну дію передусім навазомоторні порушення та нервові розлади, наприклад усуває відчуттянезручності, а також допомагає при безсонні, спричиненому відчуттямвнутрішнього неспокою. Отже, Клімактоплан завдяки поєднанню специфічнихінгредієнтів, що містяться в ньому, є лікарським засобом, створеним длялікування багатокомпонентного комплексу типових для клімактеричного періодустанів. Клімактоплан добре переноситься, тому його можна приймати протягомтривалого часу.

Показання для застосування. Клімактеричний синдром (припливи жару,посилене потовиділення, відчуття серцебиття, запаморочення, свербіж, нервовенапруження, порушення сну і депресивні стани).

Спосіб застосування та дози. Призначають по 1-2 таблетки 3 рази на день.Таблетки приймати за півгодинидо їди або півгодини після їди, повільно розсмоктуючи в ротовій порожнині.Клімактоплан добрепереноситься, тому його можна застосовувати протягом тривалого часу.

Побічна дія. Дотеперне відома.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Шкідлива дія підвищених доз не відома.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобівможливо тимчасове первинне погіршення. У цьому випадку слід знизити частоту ідозування препарату і після регресії небажаних симптомів відновити застосуванняпрепарату відповідно до інструкції. У разі вираженого первинного погіршення, щосупроводжується поганою переносимістю препарату, слід припинити йогозастосування.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Дотепер не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15-25ºC) в сухому, недоступному для дітей місці.Термін придатності - 5 років.Не застосовувати після закінчення зазначеного на упаковці термінупридатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z