Загружается, подождите...

Клімадинонуно (Klimadynonuno)


міжнародна назва: Cimicifuga Racemosa;

основні фізико-хімічнівластивості: круглі, двоопуклі таблетки теракотового кольору, вкриті оболонкою, зрискою з одного боку;

склад: 1 таблетка містить 32,5 мгсухого екстракту кореневища циміцифуги (4,5 – 8,5:1), що складається з 20% (6,5мг) сухого нативного екстракту, 58,5% лактози моногідрату, 19,5% целюлози і 2%ангідриду кремнію колоїдного, та відповідає 40 мг висушеної рослинної сировини.Екстракційний розчинник: етанол60%;допоміжні речовини: целюлоза у порошку,кремнію ангідрид колоїдний, лактози моногідрат, магнію стеарат, крохмалькукурудзяний, кальцію гідрофосфату дигідрат, натрію крохмальгліколят тип А,титану оксид Е 171, заліза оксид жовтий Е 172, заліза оксид червоний Е 172,макрогол 4000, гідроксипропілметилцелюлоза.

Форма випуску. Таблетки, вкритіоболонкою.

Фармакотерапевтична група. Статеві гормони та засоби,що впливають на статеву систему. Препарати циміцифуги. Код АТС G03X A03.

Фармакологічні властивості. Клімадинон® Уно має естрогеноподібний ефект,виявляє седативні властивості, також позитивно впливає на вегетативну нервовусистему та психічний статус. Застосування препарату сприяє послабленню абоповному зникненню симптомів недуги у преклімактеричний та клімактеричнийперіоди.

Показання для застосування. Вегетативно-судинні тапсихічні розлади в періоди пре- менопаузи, менопаузи і постменопаузи, такі якприпливи, підвищена пітливість, порушення сну, нервозність, депресивнийемоційний стан (клімактеричний синдром).

Спосіб застосування тадози. Якщолікар не призначив інакше, препарат приймають по 1 таблетці один раз на день,по можливості в один і той же час (вранці або ввечері). Таблетки слід ковтатине розжовуючи і запивати достатньою кількістю рідини.Препарат слід застосовувати небільше 3 місяців, питання про подальше лікування препаратом вирішуєтьсяіндивідуально.

Побічна дія. У поодиноких випадкахможливий тимчасовий біль у шлунку, алергійні реакції на компоненти препарату.

Протипоказання. Підвищена індивідуальначутливість до компонентів препарату. Естрогенозалежні пухлини.

Передозування. Випадки отруєнняпрепаратом внаслідок його передозування невідомі, можливо посилення побічноїдії - болю у шлунку, у такому випадку необхідно припинити застосуванняпрепарату.

Особливості застосування. Терапевтичний ефект настаєпоступово і виявляється приблизно через 2 тижні від початку прийому препарату.Не слід використовувати препарат уперіоди вагітності та годування груддю.Препарат не впливає на здатністькерувати автомобілем і працювати з механізмами.При порушенні або поновленніменструацій, а також у випадку тривалих менструацій або інших скарг, щовиникають під час лікування, необхідно переглянути тактику лікування.Таблетки“Клімадинон® Уно” містять лактозу. У разі шлунково-кишкових розладіві діареї необхідно враховувати можливу непереносимість лактози. 1 драже містить0,01 хлібної одиниці.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Негативні ефекти внаслідок взаємодії Клімадинону®Уно з іншими медикаментами невідомі.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступномудля дітей місці. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці притемпературі не вище 25ºС. Термін придатності - 2 роки. Не використовуватипісля закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z