Загружается, подождите...

Кіндінорм (Kindinorm)


основні фізико-хімічні властивості: приблизно сферичні, білуваті гранули;

склад: для 10 г гранул використано Calcium hypophosphorosum D4 16,67 мг,Chamomilla D12 16,67 мг, Cuprum metallicum D10 16,67 мг, Kalium phosphoricum D616,67 мг, Staphisagria D12 16,67 мг, Valeriana D6 16,67 мг;допоміжна речовина: сахароза.

Форма випуску. Гранули.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Гомеопатичний комбінований лікарський засіб усуває поведінковіі когнітивні розлади у дітей та дорослих.Активні інгредієнти препарату ефективно послаблюють типові симптоми,такі як порушення концентрації уваги, підвищену збудливість, непосидючість,труднощі в навчанні, розлади сну і стани загальної слабкості. Також препаратвиявляє заспокійливу і стабілізуючу дію на психічний стан пацієнта.

Показання для застосування. Поведінкові розлади удітей та дорослих, що супроводжуються порушенням концентрації уваги, підвищеноюзбудливістю, непосидючістю, труднощами в навчанні, розладами сну або загальноюслабкістю.

Спосібзастосування

та дози.Дорослі та діти після 12 років: по 10 – 20 гранул 3 рази на добу;діти від 5 до 12 років: по 10 гранул 3 рази на добу;діти від 1 року до 5 років: по 5 гранул 3 рази на добу.Курс лікування: всередньому близько 12 тижнів, при необхідності можливе збільшення тривалостіприйому препарату.Гранули приймати за півгодини до або через півгодини після їди, даючиїм повільно розчинитися в роті. Дітям до 3 років для зручності застосуваннягранули можна розчиняти в невеликій кількості води (наприклад, у чайній ложці).Тривале лікування препаратом Кіндінорм (6 – 8 тіижнів при необхідностіі більше) рекомендується проводити під контролем клінічної картини.При відсутності поліпшення після 8 тижнів лікування препаратом або припогіршенні стану слід змінити тактику лікування.

Побічна дія. Не відома.

Протипоказання. Дотепер не відомі.

Передозування. Не виявлене.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобівможливе тимчасове первинне погіршення. У цьому випадку слід знизити частоту ідозування препарату і, після регресії небажаних симптомів, відновити прийомпрепарату відповідно до інструкції. У разі вираженого первинного погіршення, щосупроводжується поганою переносимістю препарату, слід припинити йогозастосування.Не застосовувати препарат у дітей до 1 року через відсутність досвідузастосування. Перш ніж почати давати препарат Кіндінорм дітям до 6 років,рекомендується показати їх лікарю для встановлення правильного діагнозу іпризначення адекватного лікування.Відповідно дозагальноприйнятих принципів, застосовувати препарат під час вагітності й уперіод лактації можна лише після об’єктивної оцінки співвідношення міжочікуваним корисним ефектом і можливим ризиком.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Кіндінорм можна поєднувати з іншимипсихотропнимизасобами.Взаємодія з лікарськими засобами інших груп не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15 - 25ºC) у недоступному для дітей місці.Термінпридатності 4 роки.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z