Загружается, подождите...

Кетостерил (Ketosteril)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, довгастої формиз закругленими кінцями, жовтого кольору з шовковистою глянцевоюповерхністю.

склад: 1 таблетка містить:кальцію DL 3 - метил -2-оксо-валеріату(a-кетоаналог ізолейцину, кальцієвасіль)..……………………………..67 мгкальцію 4 - метил -2 - оксо-валеріату(a-кето-аналог лейцину, кальцієва сіль)……………………………… 101 мгкальцію -2 - оксо - 3 фенілпропіонату(a-кето-аналог фенілаланіну, кальцієва сіль)……………………….……68 мгкальцію -3 - метил -2 - оксо-бутирату(a-кето-аналог валіну, кальцієва сіль)…………………….……………...86 мгкальцію DL -2- гідрокси - 4 - (метилтіо) бутирату(a-гідрокси-аналог метіоніну, кальцієва сіль)………………………..….59 мгL-лізину ацетату…….…………………………………………………….105 мгL-треоніну…………………………………………………………………..53 мгL-триптофану………………..…………………………………………… 23 мгL-гістидину ………………………………………………………………...38 мгL-тирозину …………………………………………………………………30 мгдопоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, полівідон нерозчинний,полівідон розчинний, кремнію діоксид високодисперсний, магнію стеарат,поліетиленгліколь 6000, барвник Е 104, диметиламінометакрилат, триацетин,титану діоксид. Загальний вміст азоту в таблетці - 36 мг.Загальний вміст кальцію - 1,25 ммоль, або 0,05г.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакологічна група. Амінокислоти, включаючи комбінації з поліпептидами. Код АТС V06D D.

Фармакологічні властивості. Комбінований препарат.Кетонові аналоги незамінних амінокислот, що входять до складупрепарату, дозволяють забезпечити повноцінне постачання організму протеїнів примінімальному введенні азоту.Кетоамінокислоти трансамінуються в організмі у відповідніL-амінокислоти, розщеплюючи при цьому сечовину. Препарат сприяє утилізаціїпродуктів розщеплення, що містять азот, анаболізму протеїнів при одночасному зниженні рівня сечовини усироватці, покращанню азотного балансу, зниженню концентрації іонів K+, Mg+2, PO4-3. Прицьому редукується уремічна симптоматика, в окремих випадках вдається відстрочити початокпроведення діалізу.

Показання для застосування. Профілактика і лікування ушкоджень,пов’язаних зі зміненим або недостатнім білковим метаболізмом при хронічній нирковійнедостатності у поєднанні з обмеженим вживанням білка з їжею до 40 г в день (для дорослих) і менше.Застосовується у пацієнтів зі швидкістю клубочкової фільтрації від 5 до 15мл/хв.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо. Призначаютьпо 4 – 8 таблеток 3 рази на день під час їжі. Таблетки ковтають, не розжовуючи.Ця доза розрахована на дорослого (маса тіла 70 кг).Кетостерилпризначають протягом всього періоду, поки швидкість клубочкової фільтраціїколивається в межах від 5 до 15 мл за хвилину. Їжа в період лікування повиннамістити не менше 40 г білкана день (для дорослих).

Побічна дія. Існує можливість розвитку гіперкальціємії.

Протипоказання. Гіперкальціємія, порушення обміну амінокислот.

Передозування. При передозуванні пацієнт підлягає проведеннюінтенсивної терапії.

Особливості застосування. Необхідно регулярно слідкувати за рівнем кальцію усироватцікрові.Необхідно забезпечити достатню калорійність їжі.Досвід застосування препарату при вагітності, в період лактації і впедіатрії відсутній.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне призначення лікарських засобів, щомістять кальцій, може призвести до підвищення рівня кальцію у сироватці крові. Під час лікування Кетостерилом, коли симптоми уремії зменшуються,необхідно також зменшити можливе введення гідроксиду алюмінію.Щоб не порушувати абсорбцію у кишечнику, не слід приймати разом зКетостерилом ліки, здатні утворювати з іонами кальцію важкорозчинні сполуки (наприклад,тетрацикліни).

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світламісці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z