Загружается, подождите...

Сла-моос (Isla-moos)


основні фізико-хімічні властивості: плоскі, нерівномірно округлі, лінзоподібні,коричнюваті гумоподібні пастилки;

склад: 1 пастилка містить 80 мг водного екстракту ісландського моху (0,4 – 0,8 : 1);допоміжні речовини: гуміарабік, парафін рідкий, сахароза,карамелізований цукор(карамель Е 150 с), вода очищена;1 пастилка містить 424 мг сахарози, що відповідає 0,035хлібної одиниці.

Форма випуску. Пастилки.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюванняхгорла. Код АТС RO2A.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. У препараті Ісла-Моос міститься екстракт лікарськоїрослини Cetraria islandica (ісландський мох). Лікувальний ефект препаратуІсла-Моос при катаральних захворюваннях дихальних шляхів грунтується в першучергу на антимікробній активності та імуностимулюючих властивостях рослинногоекстракту, який міститься в ньому, що доведено результатами науковихдосліджень. Оскільки препарат Ісла-Моос має ще й захисні властивості, йогоможна застосовувати з метою профілактики інфекційно-запальних захворюваньротової порожнини та глотки. Коли існує небезпека застуди, профілактичнезастосування препарату Ісла-Моос, здатного захищати слизові оболонки, значнознижує схильність дихальних шляхів до різного роду інфекцій. Препарат Ісла-Моостакож застосовується при підвищеному навантаженні на голосові зв’язки удорослих і дітей з лікувально-профілактичною метою. Полісахариди, що містятьсяв препараті, обволікають слизові оболонки повітроносних шляхів і ефективнозахищають їх від дії шкідливих зовнішніх факторів і різного виду подразників.Фармакокінетика. На сьогодні дослідження не проводилися.

Показання длязастосування.Інфекційно-запальні захворювання горла:- фарингіт, ларингіт, у т. ч.алергічного генезу; - симптоматична терапіясухого кашлю при гострих та хронічних бронхітах і бронхіальній астмі у складікомплексної терапії;- підвищене навантаження на голосові зв’язки (у співаків, вчителів,лекторів).Сухість та подразнення слизових оболонок ротової порожнини і глотки(вдихання сухого, недостатньо зволоженого повітря в приміщеннях під часопалювального періоду, у приміщеннях, що оснащені кондиціонером; при обмеженомуносовому диханні, а також під час спортивних занять).

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років прийматипо 1 пастилці щогодини (до 12 пастилок на день), дітям від 4 до 12 років - по 1пастилці кожні 2 години (до 6 пастилок на день), даючи їм повільно розчинитисяв роті.Завдяки добрій переносимості лікарськогозасобу Ісла-Моос його можна застосовувати без усяких побоювань протягомтривалого часу. Якщо після 10 діб застосування препарату покращання станупацієнта не настає, то необхідно зминити тактику лікування.Крім того, навіть після зникнення симптомівзахворювання препарат слід приймати ще 2–3 дні з метою досягнення стійкоготерапевтичного ефекту. Профілактика.Коли існує небезпека застуди, Ісла-Моос можна застосовувати з метоюпрофілактики в зазначених вище дозах. З метою захисту при особливій чутливості дихальних шляхів або при підвищеномунавантаженні на них (відчуття перхоти в горлі або підвищене навантаження,наприклад мовлення, спорт) Ісла-Моос приймати по 1 пастилці кілька разів надень, даючи їм повільно розчинитися в роті. При цьому враховувати максимальнідобові дози, що вказані вище.

Побічна дія. Побічна дія на сьогодні не відома.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого інгредієнтапрепарату.

Передозування. Повідомлень про випадки передозування не надходило.

Особливості застосування.Вагітність і лактація.Відомостей про негативний вплив препарату в періоди вагітності і лактації ненадходило. Однак спеціальні дослідження у цієї категорії пацієнтів непроводилися. Тому перед застосуванням препарату слід зважити співвідношенняризик/користь для цієї групи пацієнтів. Не рекомендовано застосовувати препарат у дітей молодше 4 років,оскільки пастилки треба тримати у роті, даючи їм повільно розчинитися. Рослинні екстракти, що містяться в препараті Ісла-Моос, можуть бутиіноді причиною відхилень у кольорі і смаку цього лікарського засобу, що, однак,ніяк не позначається на його терапевтичній дії. З обережністю приймати хворим на цукровий діабет.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. На сьогодні не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 оСв сухому, недоступному для дітей місці. Термін придатності 4роки.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z