Загружается, подождите...

Сла-мінт (Isla-mint)


основні фізико-хімічні властивості: плоскі, нерівномірно округлі, лінзоподібні,зелені гумоподібні пастилки зі смаком м’яти перцевої;

склад: 1 пастилка містить 100 мг водного екстракту ісландського моху (2 – 4 :1);допоміжні речовини: гуміарабік, сорбітолу розчин 70%,аспартам, олія м’яти перцевої, хлорофіл водорозчинний 100% (хлорофілін-міднийкомплекс Е141), парафін рідкий, вода очищена;1 пастилка містить 0,385 г вуглеводів, що відповідає 0,03хлібної одиниці.

Форма випуску. Пастилки.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюванняхгорла. Код АТС RO2A.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. У препараті Ісла-Мінт міститься екстракт лікарськоїрослини Cetraria islandica (ісландський мох). Лікувальний ефект препаратуІсла-Мінт при катаральних захворюваннях дихальних шляхів грунтується в першучергу на антимікробній активності та імуностимулюючих властивостях рослинногоекстракту, який міститься в ньому, що доведено результатами наукових досліджень.Оскільки препарат Ісла-Мінт має ще й захисні властивості, його можназастосовувати з метою профілактики інфекційно-запальних захворювань ротовоїпорожнини та глотки. Коли існує небезпека застуди, профілактичне застосуванняпрепарату Ісла-Мінт, здатного захищати слизові оболонки, значно знижуєсхильність дихальних шляхів до різного роду інфекцій. Препарат Ісла-Мінт такожзастосовується при підвищеному навантаженні на голосові зв’язки у дорослих ідітей з лікувально-профілактичною метою. Полісахариди, що містяться впрепараті, обволікають слизові оболонки повітроносних шляхів і ефективнозахищають їх від дії шкідливих зовнішніх факторів і різного виду подразників.Фармакокінетика. На сьогодні дослідження не проводилися.

Показання для застосування. Інфекційно-запальні захворювання горла: - фарингіт, ларингіт, у т. ч. алергічного генезу;- симптоматична терапіясухого кашлю при гострих та хронічних бронхітах і бронхіальній астмі у складікомплексної терапії; - підвищене навантаження на голосові зв’язки (у співаків, вчителів,лекторів).Сухість та подразнення слизових оболонок ротової порожнини і глотки(вдихання сухого, недостатньо зволоженого повітря в приміщеннях під часопалювального періоду, в приміщеннях, що оснащені кондиціонером; при обмеженомуносовому диханні, а також під час спортивних занять).

Спосіб застосування та дози. Дорослім і дітям старше 12 років прийматипо 1 пастилці щогодини (до 12 пастилок на день), дітям від 4 до 12 років - по 1пастилці кожні 2 години (до 6 пастилок на день), даючи їм повільно розчинитисяв роті.Завдяки добрій переносимості лікарськогозасобу Ісла-Мінт його можна застосовувати без усяких побоювань протягомтривалого часу. Якщо після 10 діб застосування препарату покращання станупацієнта не настає, то необхідно зминити тактику лікування.Крім того, навіть після зникненнясимптомів захворювання препарат слід приймати ще 2–3 дні з метою досягненнястійкого терапевтичного ефекту. Профілактика.Коли існує небезпека застуди, Ісла-Мінт можна застосовувати з метоюпрофілактики в зазначених вище дозах. З метою захисту при особливій чутливості дихальних шляхів або припідвищеному навантаженні на них (відчуття перхоти в горлі або підвищененавантаження, наприклад мовлення, спорт) Ісла-Мінт приймати по 1 пастилцікілька разів на день, даючи їм повільно розчинитися в роті. При цьомувраховувати максимальні добові дози, що вказані вище.

Побічна дія. Побічна дія на сьогодні не відома.

Протипоказання. При наявності фенілкетонурії необхідно враховувати,що в препараті міститься солодка речовина аспартам. Непереносимість фруктози.Підвищена чутливість до будь-якого інгредієнта препарату.

Передозування. Повідомлень про випадки передозування не надходило.

Особливості застосування.Вагітність і лактація.Відомостей про негативний вплив препарату в періоди вагітності і лактації ненадходило. Однак спеціальні дослідження у цієї категорії пацієнтів непроводилися. Тому перед застосуванням препарату слід зважити співвідношення ризик/користьдля цієї групи пацієнтів. Не рекомендовано застосовувати препарат у дітей молодше 4 років,оскільки пастилки треба тримати у роті, даючи їм повільно розчинитися. Рослинні екстракти, що містяться в препараті Ісла-Мінт, можуть бутиіноді причиною відхилень у кольорі і смаку цього лікарського засобу, що, однак,ніяк не позначається на його терапевтичній дії.Препарат Ісла-Мінт не містить цукру, тому його можна призначати хворим,які страждають на цукровий діабет.1 пастилка відповідає 0,03 хлібної одиниці = 0,385 г вуглеводів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. На сьогодні не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 оСв сухому, недоступному для дітей місці. Термін придатності 4роки.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z