Загружается, подождите...

Рикар (Iricar)


основні фізико-хімічні властивості: гомогенна мазь світло-жовтого кольору. У мазі, яка міститься в тубах, може спостерігатися незначне виділеннямасла в ділянці отвору туби;

склад: 1 г мазі містить матричної настойки Cardiospermum 0,1 г;допоміжні речовини: ланолін, мазь ланоліново-спиртова, парафін густий,вода очищена.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний лікарський засіб.

Фармакологічнівластивості. Мазь Ірикармістить природну активну речовину з тропічної ліани Cardiospermum halicacabum(Кардіоспермум), що сприяє поліпшенню симптоматики при таких запальнихзахворюваннях шкіри, які супроводжуються свербежем, як нейродерміт, алергічнішкірні реакції і професійні екземи. При цьому на першому місці знаходитьсяшвидке зменшення свербежу, який вщухає вже після короткого періоду застосуваннямазі. Під дією мазі Ірикар зникають почервоніння і набряки, минає запалення.Згодом зникають і зумовлені безперервним розчухуванням потовщення шкіри ілущення за типом екземи.

Показання длязастосування. Екземи,нейродерміт, сухість шкіри зі свербежем, а також симптоматичне лікування післяукусів комах.

Спосіб застосування

та дози. Дорослим та дітям після 1 рокунаносити мазь на уражені ділянки шкіри тонким шаром, злегка втираючи, 3 рази надобу.Ірикар добрепереноситься, тому його можна застосовувати протягом тривалого часу. Якщо після1-2 тижнів лікування препаратом не спостерігається терапевтичного ефекту, слідзмінити тактику лікування.

Побічна дія. Зрідка можуть спостерігатися алергічніреакції на шкірі.

Протипоказання. Не рекомендується застосовувати при підвищенійчутливості до компонентів препарату. Через недостатність клінічних даних нерекомендується застосовувати препарат у дітей віком до 1 року.

Передозування. Шкідливі дії підвищених доз невідомі.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобівможливе тимчасове первинне погіршення. У цьому випадку слід знизити частоту ідозування препарату і, після регресії небажаних симптомів, відновитизастосування препарату відповідно до інструкції. У разі вираженого первинногопогіршення, що супроводжується поганою переносимістю препарату, слід припинитийого застосування.Відповідно дозагальноприйнятих принципів, застосовувати препарат під час вагітності й уперіод лактації можна лише після об’єктивної оцінки співвідношення міжочікуваним корисним ефектом і можливим ризиком.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 0 - 25оС внедоступному для дітей місці.Термін придатності - 5 років.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z