Загружается, подождите...

Нтеллан (Intellan)


основні фізико-хімічні властивості: cиропоподібна рідина коричневого кольору ізспецифічним запахом, кисло-солодким смаком і гіркуватим присмаком;

склад: 10 мл сиропу містять густі екстракти із гінкго дволопатевого - 50 мг;центели азіатської – 500 мг; херпестис моннієра - 50 мг; коріандру посівного -150 мг; амомуму шиловидного - 150 мг; ембліки лікарської - 200 мг;допоміжні речовини: сахароза, кислота лимонна безводна, гліцерин,метилпарабен, пропілпарабен, пропіленгліколь, ароматизатор апельсина солодкого,ароматизатор Тутті-Фрутті, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фарамакотерапевтична група. Засоби, що впливають на нервову систему. Код АТС N07 XX110**.

Фармакологічні властивості. До складу препарату входять 6 фармакологічноактивних трав, які містять амінокислоти, мікроелементи і біологічно активніалкалоїди і глікозиди. Опосередковано через глютамінову і аспарагінову кислотиі біологічно активні алкалоїди та глікозиди препарат діє як нейрогуморальниймодифікатор трансмісії і має стимулюючий вплив на обмін речовин кори головного мозку,таким чином стимулюючи активність мозку і розвиток пам’яті. Він також покращуєживлення нервових клітин і сприяє виведенню токсичних відходів обміну речовин(аміак), таким чином забезпечуючи оптимізацію активності структур мозку.Препарат покращує кровообіг у головному мозку, що проявляється зменшеннямвідчуття втоми. М’який нейростимулювальний ефект послаблює відчуття тривоги ідопомагає при лікуванні підгострих депресивних станів.Препарат покращує кровообіг у структурах мозку, нижніх кінцівках.Мікроелементи (залізо, цинк тощо), які входять до складу препарату,впливають на перебіг біосинтетичних реакцій в організмі.Кожному з рослинних компонентів препарату притаманні певні властивості:

Екстракт гінкго дволопатевого покращує капілярний кровообіг у кінцівках,внутрішніх органах, головному мозку, запобігає тромбоутворенню.

Центела азіатська: основним діючим елементом центели є оксид азоту,який покращує процеси запам’ятовування і відтворення вивченого, кровообіг імікроциркуляцію, функції печінки та нирок, крім того центела має антиоксидантнівластивості.

Херпестис моннієра: компоненти херпестис моннієра покращують пам’ять іувагу, опосередковують синтез ГАМК у нейронах мозу, що зумовлює їх протисудомнудію, знижують артеріальний тиск, мають заспокійливу, знеболювальну таантиоксидантну дію.

Коріандр посівний чинитьантигіперглікемічну,антигіперліпідемічну, антиоксидантну, антипроліферативну, гіпотензивну тапротисудомну дії.

Ембліка лікарська - джерело вітаміну С, стимулюючи мукоцити, зумовлює відхаркувальнийефект, має помірну антибактеріальну дію, покращує функції серцево-судинноїсистеми (адреналінподібна дія).Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування. Ослаблення пам’яті, хронічні стресовіситуації, нервове напруження і втома, порушення концентрації уваги тадезорієнтація, затримка розумового і фізичного розвитку у дітей,функціонально-розумова недостатність, запаморочення, порушення відчуттярівноваги, сплутаність свідомості, тривожний стан, депресія.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо після їжі.Дорослим та дітям старше 10 років призначають по 2 чайні ложки (10 мл)сиропу 2 рази на добу. Дітям віком від 2 до 10 років - по 1 чайній ложці (5 мл)сиропу 2 рази на добу або за вказівкою лікаря. Тривалість курсу лікуваннязалежить від перебігу захворювання та динаміки зворотного розвиткусимптоматики.

Побічна дія. У деяких випадках можливі порушення сну при прийоміІнтеллану перед сном. Таким особам рекомендується приймати препарат як мінімумза 3 год перед сном.Алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонентупрепарату.Інтеллан протипоказаний також у першому триместрі вагітностіта в період годування груддю.

Передозування. Випадки передозування невідомі.

Особливості застосування. Препарат містить сахарозу, на що повинні звернутиувагу хворі на цукровий діабет, а також люди, що дотримуються низькокалорійноїдієти.Досвід застосування препарату у дітей віком до 2-х років невідомий.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітеймісці, при кімнатній температурі від +15º С до +25ºС. Термінпридатності – 3 роки. Не використовувати після терміну вказаному на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z