Загружается, подождите...

Нозин-бхфз (Inosine-bcpp)


міжнародна та хімічна назви: inosine;6-гідрокси-9-(b-D-рибофуранозил)-9Н-пурин (гіпоксантин-рибозид);

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, жовтогокольору;

склад: одна таблетка містить інозину 0,2 г;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кальцію стеарат, цукор,плівкове покриття 39G22433 Opadry II Yellow.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати. Код АТС С01Е В014**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Діючою речовиною препарату Інозин-БХФЗ єінозин. Інозин має антигіпоксичні, антиаритмічні властивості, виявляєанаболічну дію. Інозин є попередником синтезу АТФ. Спричиняє позитивний впливна обмін речовин у міокарді, зокрема, підвищує енергетичний баланс клітин,стимулює синтез нуклеотидів, підвищує активність ряду ферментів циклу Кребса.Збільшує силу скорочень серця та сприяє повнішому розслабленню міокарда удіастолі за рахунок здатності зв’язувати іони кальцію, що проникли до клітинпід час їх збудження. У результаті цього зростає ударний об’єм серця,покращується кровопостачання тканин, у т.ч. коронарний кровообіг. Інозин такожзнижує агрегацію тромбоцитів, активує регенерацію тканин (особливо міокарда таслизової оболонки травного тракту). Впливає на метаболічні процеси в печінці.Фармакокінетика. Спеціальні дослідження фармакокінетики не проводились.

Показання для застосування.Інозин-БХФЗ застосовують у комплексному лікуванні ішемічної хворобисерця (інфаркт міокарда, стенокардія, порушення ритму серця), при отруєнніпрепаратами наперстянки, для лікування кардіоміопатій різного генезу,міокардитів, дистрофії міокарда (на фоні фізичних перевантажень, приінфекційних та ендокринних захворюваннях), захворювань печінки (гепатити, цирозпечінки, жирова дистрофія печінки), виразкової хвороби шлунка тадванадцятипалої кишки, уропорфірії, для профілактики лейкопенії приопроміненні. Як засіб, що покращує зорові функції, застосовується привідкритокутовій глаукомі з нормалізованим (за допомогою гіпотензивнихпрепаратів) внутрішньоочним тиском.

Спосіб застосування та дози.Інозин-БХФЗ приймають внутрішньо, до їжі. Добова доза встановлюєтьсяіндивідуально і становить 0,6 – 2,4 г на добу.Зазвичай на початку лікування препарат призначають у добовій дозі0,6-0,8 г (по 1 таблетці 3-4 рази на добу). Якщо препарат добре переноситься,дозу поступово (протягом 2-3 днів) підвищують спочатку до 1,2 г на добу (по 2таблетки 3 рази на день), надалі – до 2,4 г на день (по 4 таблетки 3 рази надень). Тривалість лікування становить від 4 тижнів до 1,5 – 3 місяців.Приуропорфірії Інозин-БХФЗ призначають по 0,8 г на добу (по 1 таблетці 4 рази надень). Тривалість курсу лікування становить 1-3 місяці.

Побічна дія. Звичайно препарат добре переноситься. У пацієнтів зпідвищеною чутливістю до препарату можуть виникнути свербіж, почервонінняшкіри. Зрідка при лікуванні можуть виникнути тахікардія, підвищення рівнясечовини у крові, при тривалому лікуванні – загострення подагри.При виникненні побічних реакцій препарат необхідно відмінити.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату абойого складових, подагра.

Передозування. При дотриманні правил застосування випадківпередозування не зареєстровано.

Особливості застосування. При нирковій недостатності застосування препаратуможливе лише у разі, коли, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефектпереважає можливий ризик при застосуванні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При клінічному застосуванні випадківвзаємодії з іншими лікарськими засобами, які призвели б до зменшенняефективності та безпечності застосування лікарських засобів, не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігають у сухому, захищеному від світлата недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 ºС.Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z