Загружается, подождите...

Нмунофлам (Inmunoflam)


основні фізико-хімічні властивості: капсули зелено-білого кольору із вмістомкоричневого кольору;

склад: 1капсула містить 90 мг екстракту ункарії томентози;допоміжні речовини: мальтодекстрин, тальк, кремнію діоксид, магніюстеарат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03A X15.

Фармакологічні властивості.фармакодинаміка.Ункарія Томентоза або “Котячий кіготь” –деревоподібна ліана, яка росте в лісах на території Перу. Має імуномодулюючу,протизапальну, адаптогенну, антиоксидантну, гіпотензивну та знеболювальну дії,гальмує проліферацію пухлин.У Європейській медицині застосовують ліофілізованийекстракт із кори ліани, який містить усі біологічно активні речовини рослини:тетра- та пентациклічні оксііндольні алкалоїди, феноли та поліфеноли, глікозидихінної кислоти, тритерпени та стероїди. Оксііндольні алкалоїди із ункаріїтоментоза (мітрафілін, птероподин, ринхофілін, ункарин, спеціофілін та ін.)мають виражену імуностимулюючу (стимулятори фагоцитозу), протизапальну,антиаритмічну, антиагрегантну, гіпохолістеринемічну, противірусну,антиастматичну, противиразкову та антиканцерогенну дії, здатні інгібуватимоноаміноксидазу, мають вазодилятуючу та міорелаксуючу дії.Фенольна фракція представлена катехінами(ідентифіковані як (-)епікатехіни) та проантоціанідинами. Епікатехіни мають вираженуантимутагенну, Р-вітамінну та антиоксидантну дії. Лейкоантоціаніди підвищуютьчутливість пухлинних клітин до дії іонізуючого випромінювання, що сприяєпідвищенню ефективності радіотерапії при лікуванні пацієнтів з онкологічнимизахворюваннями. Крім того, проантоціанідинаміни пригнічують активністьокисно-відновних ферментативних процесів у пухлинних клітинах (протипухлиннадія). Епікатехіни чинять також противірусну (у тому числі проти вірусів, щовикликають гепатит та герпес), антигістамінну та антикоагуляційну дії.Глікозиди хінної кислоти мають противірусну, атритерпенові сапоніни – антибактеріальну, антисклеротичну та протипухлинну дії.Стигмастерол і кампестрол (стероїди) маютьантибактеріальну та знеболювальну дії, а також стимулюють ріст волосся.фармакокінетика.Дія Інмунофламу зумовлена комбінацієюскладових компонентів, тому визначити фармакокінетичні показники окремихкомпонентів неможливо.

Показання для застосування. Препарат застосовують у складі комплексноїтерапії при радикуліті, ревматизмі, ревматоїдному артриті та інших системнихзахворюваннях сполучної тканини, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалоїкишки, порушеннях обміну речовин, холециститі, коліті, порушенняхменструального циклу, системному кандидозі, фіброміомі, імпотенції, віруснихреспіраторних захворюваннях, порушеннях імунного статусу організму, герпесі,онкологічних захворюваннях. Препарат можна застосовувати як профілактичнийзасіб.

Спосіб застосування та дози. Дозу встановлюють індивідуально. У дорослихта дітей, старше 12 років, Інмунофлам застосовують по 1 капсулі (90 мгекстракту) 1 раз на добу за 30 хв до їжі. Рекомендована тривалість лікуваннястановить 2-3 місяці з перервою у 5-7 діб після кожного місяця терапії. За необхідності, з урахуванням тяжкості перебігузахворювання, можна збільшувати добову дозу до 270 мг (3 капсули) та 540 мг (6капсул) на добу.У дітей віком до 12 років препарат застосовують дляпрофілактики по 1 капсулі (90 мг) 1 раз на 2 доби; для лікування – по 1 капсулі(90 мг) 1 раз на добу.

Побічна дія. При застосуванні препарату у рекомендованих дозах, атакож у дозах, які у 10 разів перевищують рекомендовані, побічні ефекти невиявлені навіть при тривалому застосуванні.

Протипоказання. Підвищена чутливість до складових препарату, станипісля трансплантації органів, вагітність, вік пацієнтів до 1 року.

Передозування. Екстракт не токсичний навіть при значномупередозуванні. При разовому застосуванні 2,7 г екстракту жодних ознак отруєнняне спостерігалося.

Особливості застосування. Необхідно припинити застосування препарату не менше,ніж за 1 місяць до запланованої вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія Інмунофламу з іншими лікарськимизасобами не встановлена.

Умови та термін зберігання.Зберігати у недоступному для дітей, сухому,прохолодному, захищеному від світла місці, у закритій тарі .Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z