Загружается, подождите...

Нфлюцид (Influcid)


основні фізико-хімічні властивості: прозора, світло-жовтарідина з запахом алкоголю, слабким пряним, трохи солодкуватим.

Склад. 100 г розчину містять: Aconitum D3 10 г, GelsemiumD3 10 г, Ipecacuanha D3 10 г, Phosphorus D510 г, Bryonia D2 10 г, Eupatorium perfoliatum D1 10 г.допоміжні речовини: Eucalyptus globulus Æ, 96 %етанол, очищена вода.Містить 45 об. % алкоголю.

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний лікарський засіб. Інші комбіновані препарати, що застосовуються прикашлі та застудних захворюваннях. Код АТС R05Х.

Фармакологічні властивості.Інфлюцид містить шість випробуваних гомеопатичнихмонопрепаратів, призначених для ефективного лікування гострих застуднихзахворювань, що супроводжуються гарячкою, характеризуються раптовим початком ішвидким розвитком (наприклад, грип). Аконіт застосовують на початковій стадіїгострих інфекцій , які локалізуються у всій ділянці носоглотки і бронхів,навіть якщо ці інфекції бувають пов`язані з підвищенням температури тіла.Бріонію призначають при нежиті і особливо при сухому бронхіті з болючимподразнювальним кашлем. Іпекакуана сприяє розрідженню бронхіального секрету ітим самим полегшує відхаркування часто дуже густого мокротиння. Гельземій добрезарекомендував себе особливо при гострому нежиті і при запаленні придатковихпазух носа з відчуттям розбитості, головними болями і болями у кінцівках, атакож при запаленні верхніх дихальних шляхів. Фосфор є ефективним перш за всепри станах виснаження, а також при невралгіях і головних болях, які з`являютьсяв процесі перебігу гострого або хронічного катарального запалення дихальнихшляхів. Крім того, фосфор зміцнює захисні сили організму, тим самим сприяючиодужанню. Цю комбінацію доповнює евпаторіум перфоліатум – один із надійнихгомеопатичних протигрипозних засобів, який добре зарекомендував себе під часгрипу, застудних захворювань, що супроводжуються гарячкою і гострим нежитем.Завдяки широкому спектрудії, Інфлюцид здатний ефективно впливати на різноманітні симптоми застуднихзахворювань, що супроводжуються гарячкою, вже на початковій стадіїпатологічного процесу. Інфлюцид є також високо ефективним засобом дляпрофілактики вірусних інфекцій.

Показання до застосування. Застосовується для профілактики ілікування грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Спосіб застосування та дози.При гострому захворюванні приймати по 10 крапель розчину кожнугодину (не більше 12 разів на день) до покращання стану. При подальшомулікуванні по 10 - 20 крапель розчину 3 рази на день до повного одужання.Для профілактики респіраторно-вірусної інфекціїрекомендується приймати по 10 - 20 крапель розчину 3 рази на день.Розчин приймають за півгодини до їжі або через півгодини після їжі,потримавши його деякий час у роті перед тим, як проковтнути.

Побічна дія. На даний час невідома.

Протипоказання. На даний час невідомі.

Передозування. Шкідливі впливи передозуванняневідомі.

Особливості застосування.При застосуванні гомеопатичних ліків можливе тимчасове погіршення. Уцьому випадку потрібно припинити прийом ліків і проконсультуватися з лікарем.Попередження: данийпрепарат містить 45 об’ємних % алкоголю.Підвищений ризик дляздоров`я хворих, які страждають на захворювання печінки і хворих на алкоголізм,а також вагітних і дітей до 12 років. Дія інших лікарських засобів може бутипогіршена або посилена.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Невиявлена.

Умови і термін зберігання. Зберігати при кімнатнійтемпературі в недоступному для дітей місці. Не використовувати після вказаного на упаковці терміну придатності.Термін придатності: 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z