Загружается, подождите...

Нфакол (Infacol)


міжнародна назва: simethicone;

основні фізико-хімічні властивості: однорідна напівпрозора суспензія, безвидимих домішок, із запахом апельсину;

склад: 1 мл суспензії містить симетикону 40 мг;допоміжні речовини: натрію сахарин, гіпромелоза (гідроксипропіл- метилцелюлоза),ароматизатор апельсиновий, метилгідроксибензоат(метилпарабен)пропілгідроксибензоат( пропілпарабен),вода очищена.

Форма випуску. Суспензія.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при функціональних кишкових розладах. Силікони. Код АТС А03А Х13

.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Симетикон – це суміш рідкогодиметикону, в якій міститься тонко диспергований діоксид кремнію для наданнякремнію властивостей пінегасника. Симетикон зменшує поверхневий натяг бульбашокгазу, викликаючи їх з’єднання. Диметилполісилоксан (симетикон) не маєфармакологічної активності. Він є інертною, поверхнево-активною речовиною, ізвластивостями пінегасника. Він діє завдяки фізичним властивостям, змінюючиповерхневий натяг бульбашок газу у шлунково-кишковому тракті. Це приводить доз’єднання бульбашок і утворення вільних газів, які легше виводяться зорганізму.Фармакокінетика. Фармакінетичнідані не представлені, тому що симетикон не всмоктується із шлунково-кишковоготракту. Виводиться з організму у незміненому вигляді.

Показання для застосування. Симптоматичнатерапія при здуттіживота для усунення колік та спазмів кишечнику у немовлят, що зумовленінакопиченням невеликих пухирців газу, які утворюються при проковтуванні повітрядитиною під час годування.

Спосіб застосування та дози. Немовлятам перед кожним годуванням по 20 мг(0,5 мл). Якщо необхідно, доза може бути збільшена до 40 мг (1 мл).Через декілька днів спостерігається зникнення симптомів.

Побічна дія. Не описана. Препаратзвичайно добре переноситься, рідко може спричинювати алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонентапрепарату.Для дорослих і людей похилого віку не призначений.

Передозування. Передозування Інфаколумалоймовірне, тому що препарат хімічно та фізіологічно інертний.

Особливості застосування. Відсутні.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі нижче 25°С, унедоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z