Загружается, подождите...

Нцидін рідкий (Incidin ligvuid)


основніфізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин із запахом спирту; рН (20оС)– 7,7–8,7; відносна густина (20оС) – 0,89 г/см3; препаратне є вибухонебезпечним і самозаймистим, точка займання + 25 оС;

склад: 100 мл препарату містять: 1–пропанолу 25 г; 2–пропанолу 35 г;допоміжні речовини

: 1,2-пропіленгліколь,натрію кокоамфоацетат ароматизатор 96-5154, вода.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби. КодАТС Д08АХ10**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Препаратмає бактерицидну (враховуючимікобактерії туберкульозу), фунгіцидну та віруліцидну дію, у тому числівідносно вірусів гепатиту В, ВІЛ, вакцинія-, адено-, папова-, ротавірусів.Фармакокінетика.Дані відсутні.

Показання для застосування.Інцидінрідкий застосовують для швидкої дезінфекції у лікарняній, стоматологічнійпрактиці (дезінфекція операційних столів та обробка операційного поля,оглядових крісел, стоматологічних крісел, операційного інвентарю між операціямитощо), мобільних та оглядових лежаків, медичних виробів, поверхонь медичнихприладів, апаратів, обладнання у важкодоступних місцях

.

Спосіб застосування тадози. Застосовуютьдля дезінфекції без розбавлення. Може використовуватись на поверхнях металів,пластиків, а також на спиртостійких, лакованих поверхнях. Швидку дезінфекціюпроводять способом зрошування або розтирання протягом 1 хвилини з відстаніблизько 30 см від оброблюваного об’єкту при нормі витрати 40 мл/м2поверхні, залишають до повного висихання. Час експозиції для мікобактерійтуберкульозу – 5 хвилин.Дезінфекціюмалих предметів проводять занурюванням у розчин препарату. Час експозиції – 5хвилин, після чого залишають до повного висихання.

Побічна дія. У людей з гіперчутливістю у місцях втирання можевиникати подразнення шкіри.

Протипоказання. Забороняється проводитидезінфекцію медичних виробів та обладнання, розташованих поблизу джерелвідкритого вогню і тепла.

Передозування. При потраплянні всередину та при тривалому вдиханніпарів препарату Інцидін рідкий можуть виникати явища отруєння. Клінічні прояви– запаморочення, нудота, гіперемія шкіри обличчя. У цьому разі слід промитишлунок, забезпечити доступ свіжого повітря, за потреби зробити штучне дихання,в інших випадках – провести симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Перед проведенням дезинфекції необхідно перевірятистійкість конструкційних матеріалів об’єкта до препарату. Забороняється їсти або пити під час проведення дезінфекції. Не допускати контакту з очима, потрапляння дошлунку. В разі потрапляння препарату в очі необхідно ретельно промити їхпроточною водою протягом 10 хвилин, закапати 30% розчином сульфацилу натрію.При ураженнідихальних шляхів слід вивести потерпілого на свіже повітря або в добрепровітрюване приміщення, забезпечити спокій, тепло, звільнити від заважаючогоодягу. Показане вживання молока.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Даних немає.

Умови татермін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в упаковцівиробника в приміщеннях, що добре провітрюються, в сухому, захищеному відпрямих сонячних променів місці, подалі від вогню при температурі від +4 до + 25°С.Термін придатності – 4 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z