Загружается, подождите...

Нцидін екстран (Incidin extra n)


основні фізико-хімічні властивості: концентрат у вигляді рідини зеленогокольору, рН (20оС) – 9,0; відносна густина (20оС) –1,01г/см3; препарат не є вибухонебезпечним і самозаймистим,розчинний у воді при 20 оС;

склад: 100 мл розчину містять глюкопротаміну 12,4г, бензалконію хлориду 15,0г;допоміжні речовини

: ефірудіетиленглікольмонобутил, алкілполіглюкозид С8-14, комплексоутворювачі, інгібіторикорозії, ароматизатор, барвники, вода димінералізована .

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби. КодАТС Д08А Х10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Препаратмає бактерицидну,туберкулоцидну, фунгіцидну та віруліцидну дію, у тому числі відносно вірусугепатиту В, СНІДу, адено-, папова-, рота-, вакцинія-, герпес- вірусів тощо.Фармакокінетика.Дані відсутні.

Показання для застосування. Інцидін Екстра Н застосовують длядезінфекції у лікарській, стоматологічній практиці (обробки операційного поля,операційних столів, оглядових крісел, стоматологічних крісел, операційногоінвентарю між операціями тощо), мобільних та оглядових лежаків, медичнихвиробів, поверхонь медичних приладів, апаратів, обладнання, поверхонь уприміщеннях.

Спосіб застосування та дози. Застосовують для дезінфекції з розбавленням.Концентрат препарату розчиняють у дистильованій воді з розрахунку 2,5 млпрепарату на 1000 мл дистильованої води для приготування 0.25% робочогорозчину. Розчини концентраціями 0,5%, 1,0%, 2,0% готуються відповідно. Швидкудезінфекцію проводять способом протирання поверхні протягом 1 хвилини при нормівитрати 100 мл/м2, залишають до повного висихання. Дезінфекцію малихпредметів проводять занурюванням їх у розчин препарату. Час експозиції – 5хвилин, після чого залишають до повного висихання. Рекомендованіконцентрації робочого розчину - 0,25%, 0,5%, 1,0%, 2,0%. Час експозиції Швидка дезінфекція 0,25% 0,5% 1,0% 2,0% 240 хв. 60 хв. 30 хв. 15 хв. Дезінфекція проти вірусу гепатиту В, а також ВІЛ 0,5% 1,0% 2,0% 120 хв. 60 хв. 30 хв. Дезінфекція проти туберкульозу 0,25% 1,0% 60 хв. 30 хв. Дезінфекція проти герпес вірусу 0,25% 1 хв. Дезінфекція проти адено-вірусів 0,5% 60 хв. Дезінфекція проти папова-вірусів 0,5% 15 хв. Дезінфекція проти рота-вірусів 0,25% 5 хв. Дезінфекція проти вакцинія-вірусів 0,5% 15 хв.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Забороняється проводити дезінфекцію медичнихвиробів та обладнання, розташованих поблизу джерел відкритого вогню і тепла. Забороняється приймати їжу під часпроведення дезинфекції.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Перед проведенням дезінфекції перевірятистійкість конструкційних матеріалів об’єкта до препарату.Не допускати контакту з очима, потрапляння дошлунку. В разі потрапляння препарату в очі необхідно ретельно промити їх упроточній воді 10 хвилин, закапати 30% розчином сульфацилу натрію. У разі потрапляння розчину до шлункупотрібно випити декілька склянок води з 10-15 подрібненими таблеткамиактивованого вугілля. Блювання не викликати!

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Даних немає.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.Зберігати в упаковці виробника в приміщеннях, що добре провітрюються, в сухому,захищеному від прямих сонячних променів місці, віддалік від вогню притемпературі від +4 до + 25 °С. Термін придатності – 4 роки. Термін зберігання робочого розчину - 10 діб.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z