Загружается, подождите...

Муногран-здоров'я (Imunogranum-zdorovye)


міжнародна та хімічнаназва: echinaceapurpurae;

основні фізико-хімічнівластивості: гранульований порошок від кремового докоричневато-жовтого кольору. Допускаєтьсянаявність незначної кількості порошку абоагрегатів його часток. Допускаєтьсянезначний специфічний запах;

склад:1 г препарату містить ехінацеїпурпурової екстракту (у перерахуванні на сухий залишок)- 0,025 г; 2 г препарату містятьехінацеї пурпурової екстракту(у перерахуванні на сухийзалишок ) - 0,05 г;допоміжні речовини: гліцирам, целюлозамікрокристалічна, пектин яблучний, кислотасорбінова, кислота лимонна, цукоррафінад.

Форма випуску. Гранули.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. ЕхінацеяКОД АТС L03A Х13.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Імуностимулюючийзасіб. Підвищує функціональні резервисистем адаптації організму, активізує неспецифічний антимікробний захистта специфічний синтез антитіл. Препарат стабілізує клітинні мембрани, запобігаєнадмірній активації вільнорадикального окислення і відновлює функціональнуактивність природної антиоксидантної системи організму, виявляє протизапальнудію, стимулює процеси регенерації.

Показання для застосування.Препаратзастосовують з метою підвищення стійкості організмудо впливів несприятливих факторів навколишнього середовища (неповноцінне і незбалансованехарчування, надмірне емоційне і фізичне напруження, вплив різних токсичнихречовин, підвищених доз іонізуючого випромінювання). З метою підвищенняактивності імунного статусу препарат застосовують для профілактики ікомплексної терапії вірусних та бактеріальних інфекцій (грип, ГРЗ, ангіни,фарингіти, бронхіти, бактеріальні пневмонії), при запальних захворюваннях , щосупроводжуються вторинним імунодефіцитом, а також у період реабілітації післяінфекційних захворювань, в ослаблених хворих після перенесених гострих іхронічних захворювань.

Спосіб застосування тадози. Зпрофілактичною метою препарат застосовують протягом 10 днів: дітям від 3 до 6років - по 1г 1 раз на добу; від 6 до 12 років - по 1г 2 рази на добу; дітямстарше 12 років і дорослим - по 2 г 2 рази на добу.
З лікувальною метою препаратзастосовують: дітям від 3 до 6 років - по 1г 3 рази на добу; від 6 до 12 років- по 2 г 2 рази на добу; дітям старше 12 років і дорослим - по 2 - 4 г 3 разина добу.Гранули перед застосуваннямпопередньо розводять теплою кип'яченою водою з розрахунку: 1 г гранул у 15 мл(1 столова ложка) води, 2 г у ЗО мл (2 столові ложки) води. Препарат вживаютьнезалежно від часу прийому їжі. Курс лікування 10-20 днів. Тривалість одногобезперервного курсу лікування не перевищує 4 тижні.

Побічнадія. Препарат звичайно добре переноситься. Іноді можливіалергічні реакції. В окремих випадках можуть спостерігатися такі явища як,збудження, порушення сну, що минають після припинення використання препарату або призниженні дози.

Протипоказання. Гіперчутливість (алергічніреакції на діючі та допоміжні речовини препарату),хронічні аутоімунні захворювання, вагітність і період лактації. Діти віком до3-хроків.

Передозування. Передозування препаратуможе спричинити погіршення загального стану, збудження нервової системи,безсоння. При передозуванні слід промити шлунок.

Особливостізастосування. З обережністю приймати при цукровому діабеті,тому що препаратмістить цукор рафінад.

Взаємодія с лікарськимизасобами. Черезможливість розвитку дозо залежного збуджуючогоефекту необхідно дотримуватись обережності при одночасному використанні препаратуз іншими засобами, які стимулюють центральну нервову систему.

Умови та термін зберігання.Зберігатив недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температуріне вище 25° С. Термін придатності-2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z