Загружается, подождите...

Муно тайсс таблетки (Imuno theiss tablets)


основні фізико-хімічні властивості: круглі таблетки світло-коричневого кольоруз характерним запахом та смаком;

склад: 1 таблетка для смоктання містить: екстракту з коріння ехінацеї густого(4,5:1) – 20 мг, ментолу рацемічний – 2 мг;допоміжні речовини: сахароза, сироп глюкози, трав’яний ароматизатортипу “смола ялини”, ароматизатор типу “трави від кашлю”, вода очищена.

Форма випуску. Таблетки длясмоктання.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. Ехінацея. Код АТС L03A X14**.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Препарати ехінацеї виявляють адаптогенні властивості, сприяють підвищеннюактивності неспецифічних факторів захисту організму та м’яко стимулюють йогоімунну реактивність. Препарати ехінацеї мають виражені протизапальні,антиоксидантні властивості, виявляють тонізуючий вплив на центральну нервовусистему.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показання для застосування. Інфекційно-запальні захворювання дихальнихшляхів. Профілактика гострих респіраторних інфекцій.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 3-ох років прийматипо 1 таблетці3 - 4 рази на добу, повільно розсмоктуючи в роті. Тривалість лікуваннязалежить від перебігу захворювання, але не повинна перевищувати 8 тижнів.

Побічна дія. Іноді можливі диспепсичні прояви, алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до рослин родини складноцвітихабо до компонентів препарату. Прогресуючі системні захворювання (туберкульоз,лейкоз, колагеноз, розсіяний склероз). Діти до 3-ох років.

Передозування. Не відоме.

Особливості застосування. Препарат можна приймати під час вагітності тагодування груддю з урахуванням співвідношення ризик / користь. З обережністюзастосовувати хворим на цукровий діабет.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Про взаємодію з іншими лікарськими засобамидо цього часу не повідомлялось.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250С умісцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 3 роки. Не слідзастосовувати препарат після зазначеної дати терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z