Загружается, подождите...

Мпаза (Impaza)


основні фізико-хімічні властивості: Таблетки плоскоциліндричної форми, з рискоюта фаскою, від білого до майже білого кольору. На плоскій стороні з рискоюнанесено напис MATERIA MEDICA, на іншій плоскій стороні нанесено напис IMPAZA.

Склад: 1 таблетка містить антитіла доендотеліальної NO – синтази афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12,С30 та С200 – 0,003 г.допоміжні речовини:лактоза,целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат.Засоби, що застосовуються при еректильній дисфункції.

Фармакологічні властивості. Препарат усуває порушення ерекції та відновлюєчоловічу потенцію. Препарат підвищує активність ендотеліальної NO – синтази,відновлює вироблення ендотелієм оксиду азоту (NO) при сексуальній стимуляції,підвищує вміст у гладких м'язах циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ) та сприяєїх розслаблюванню, що призводить до підвищення кровонаповнення печеристих тіл.Вказані ефекти забезпечують достатню за силою та тривалістю ерекцію.В умовах ендотеліальної дисфункціїефект препарату розвивається поступово.За рахунок позитивної дії нацентральні механізми регуляції ерекції препарат підвищує лібідо (статевийпотяг) та задоволеність статевим актом.Тривалий прийом препарату сприяє підвищенню вмісту тестостерону усироватці (при помірно зниженому вихідному рівні).

Показання для застосування. Порушення ерекції (еректильна дисфункція) різногопоходження.

Спосіб застосування та дози. Внутрішньо. По 1 таблетці на прийом, позаприйомом їжі. Таблетку тримають у роті (не розжовуючи та не ковтаючи) доповного розчинення.Варіанти застосування:1. Періодичний прийом. Для стимулювання ерекції препарат приймається удень очікуваного статевого зв'язку двічі: 1 таблетку за 2 години до статевогоакту і 1 таблетку за 1 годину до нього.2. Регулярний прийом. Для стабілізації статевої потенції (здатності достатевого акту) за наявності органічних факторів захворювання рекомендованийлікувальний курс тривалістю 12 тижнів, протягом якого препарат приймають по 1таблетці з частотою від 1 разу в 2 дні до 2 разів на добу, бажано в вечірнійчас.За необхідності курсову терапію рекомендовано повторити через 3 – 6місяців.

Побічна дія. Не спостерігалася.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутлвість до компонентівпрепарату.

Передозування. При випадковомупередозуванні можливі диспептичні прояви, зумовлені наповнювачами у складілікарської форми. Терапія симптоматична.

Особливості застосування. Можливе використання учоловіків пітнього віку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Випадки несумісності зіншими лікарськими засобами (в тому числі з органічними нітратами) незареєстровані.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому,захищеному від світла місці, при температурі не вище 25ºС. Зберігати унедоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z