Загружается, подождите...

Муноплюс (Immunoplus)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з двоопуклоюповерхнею від блідого жовто-коричневого до коричневого кольору з вкрапленнями;

склад: 1 таблетка містить ехінацеї пурпуровоївіджатого соку сухого 0,1 г (100 мг);допоміжні речовини: аеросил, сорбітол, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. Ехінацея. Код АТС L03А Х14 **.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Рослинний біогеннийстимулятор, який надає імуномодулюючу і протизапальну дію, стимулюєкістково-мозкове кровотворення, внаслідок чого збільшується число лейкоцитів іклітин РЕС селезінки. Активує переважно клітинний імунітет, стимулює фагоцитарнуактивність макрофагів і хемотаксис гранулоцитів, сприяє вивільненню цитокінів,збільшує продукцію інтерлейкіну-1 макрофагами, прискорює трансформаціюB-лімфоцитів у плазматичні клітини, підсилює антитілоутворення і T-хелпернуактивність. Підвищує неспецифічну резистентність організму (у т. ч. дозбудників грипу і герпесу).Фармакокінетика. Добре всмоктується в травному тракті. Виводитися зсечею і калом.

Показання для застосування. Гострі інфекційні та септичні захворювання. Ускладі комбінованої терапії при частих рецидивах інфекційних захворюваньдихальних та сечових шляхів.З профілактичною метою при знижені імунітету, перших ознаках ГРВІ,тривалому застосуванні антибіотиків..

Спосіб застосування тадози. Внутрішньо,час прийому препарату не залежить від часу прийому їжі. Дорослим та дітямстарше 12 років призначають по 1 таблетці (100 мг) 2 рази на добу. Максимальнадобова доза – 4 таблетки (400 мг) на добу. Дітям від 4 років до 12років – по 1 таблетці (100 мг) на добу. Максимальна добова доза для цієївікової групи – 1 таблетка (100 мг) на добу.Тривалість лікування – 10 днів при прийманні препарату кожного дня або20 днів прийманні препарату через день. Максимальна тривалість прийомупрепарату не повинна перевищувати 8 тижнів.

Побічна дія. Алергічні реакції:висипання на шкірі,свербіж, ангіоневротичний набряк обличчя, задишка, запаморочення, зниженняартеріального тиску.

Протипоказання. Гіперчутливість до препарату або іншихскладноквіткових рослин (ромашка лікарська, календула лікарська, кульбабатощо), туберкульоз, лейкоз, ревматизм, системні захворювання сполучної тканини(колагенози), розсіяний склероз та інші ауто-імунні захворювання, СНІД,ВІЛ-інфекції, періоди вагітності та годування груддю, дитячий вік до 4 років.

Передозування. Симптоми:нудота, блювання, диспепсія,безсоння, підвищена збудливість нервової системи. Лікування: терапія симптоматична.

Особливості

застосування. З обережністю призначаютьхворим на цукровий діабет (1 таблетка містить 570 мг сорбітолу, що відповідає 0,05ХО). З обережністю призначають пацієнтам із вродженою чутливістю дофруктози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Несумісний з імунодепресантами.

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці притемпературі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z