Загружается, подождите...

Мунофіт (Immunophytum)


основні фізико-хімічні властивості: суміш шматочків різної форми, сірувато-зеленогокольору, з буровато-червоними, оранжевими, жовтими та білими включеннями, зіслабким ароматним запахом;

склад: 1 упаковка(100 г) містить кореневищ аїру 7 г, кореневищ і коренів оману 14 г, кореневищ зкоренями левзеї 17 г, коренів кульбаби 14 г, коренів солодки 14 г, плодівшипшини 17 г, кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової 17 г.

Форма випуску.Збір.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код АТС А13А.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат чинить стимулюючу дію на центральну нервовусистему, підвищує працездатність, має адаптогенні властивості і підвищуєрезистентність організму до впливу фізичних і психічних факторів. Стимулюєактивність ферментів циклу Кребса, стабілізує рівень катехоламінів, стимулюєактивність кори надниркових залоз. Підвищує фагоцитарну активність гранулоцитівта макрофагів. Поліпшує апетит і травлення, активізує синтез РНК і білків.Посилює синтез макроергічних фосфатів при одночасному зниженні потреби в кисні.Має спазмолітичну дію.Фармакокінетика.Дослідження фармакокінетичних властивостей препарату не проводилось.

Показання для застосування. Застосовують при астенічних станах, фізичній та розумовій перевтомі,після перенесених виснажливих соматичних або інфекційних захворювань, дляпідвищення працездатності при екстремальних умовах праці, алкоголізмі, призниженні працездатності та погіршенні апетиту. Профілактики застуднихзахворювань.

Спосіб застосування та дози. 2 столові ложки збору заварити у 500 мл окропу, настояти в закритомупосуді протягом 1 години, процідити. Дорослим та дітям після 7 років, прийматипо 2/3 склянки (150 мл) за 20 – 30 хвилин до їжі 3 рази на добу (останнійприйом не пізніше 17 години). Курс 15 – 20 днів.

Побічна дія. Можливіалергічні реакції.

Протипоказання. Підвищененервове збудження; артеріальна гіпертензія; дитячий вік до 7 років Підвищеначутливість до будь-яких компонентів препарату.

Передозування. Невстановлене.

Особливості застосування. Застосування препарату в період вагітності та годування груддю можливе утому випадку, коли користь від застосування перевищує потенційний ризик.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Небажана взаємодія з іншими лікарськими засобамипоки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітеймісці, при температурі 15 – 25 0С. Термін придатності – 2 роки.Лікарський засіб не слід застосовувати після закінчення терміну придатності,зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z