Загружается, подождите...

Муномакс (Immunomax)


основні фізико-хімічні властивості: порошок ліофілізований білого кольору;

склад: 1 флакон містить імуномаксу 200 ОД;

Форма випуску. Порошок ліофілізований для приготування розчину длявнутрішньом’язового введення.

Фармакотерапевтична група. Імуномодулюючий засіб. Код АТС L03AX.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка

. Імуномакспідсилює імунний захист від вірусних і бактеріальних інфекцій. Імунофармакологічнімеханізми дії препарату складаються з активації таких ланок імунної системи:NK-клітини, які через 2-3 год після впливуІмуномаксу посилено експресують молекули активації CD69. Цитолітична активністьNK-клітин зростає в 3 рази;циркулюючі моноцити через 2-4 год після активаціїІмуномаксом починають секретувати цитокіни: інтерлейкін-8, інтерлейкін-1b тафактор некрозу пухлин альфа;нейтрофільні гранулоцити активуються припосередництві моноцитів, прямої дії на нейтрофільні гранулоцити препарат нечинить. Інтерлейкін-8, що секретується моноцитами, спричиняє активаціюнейтрофільних гранулоцитів, що чітко проявляється через 24 год після впливуІмуномаксу;тканинні макрофаги, що проявляється в змініморфології цих клітин, підсиленні продукції бактерицидних субстанцій, змініактивності 5’-нуклеотидази;утворення антитіл проти чужорідних антигенів,розчинних і корпускулярних.Імуномакс підсилює захиствід інфекцій, спричинених вірусами (вірус папіломи людини, вірус простогогерпесу, парвовірус, вірус чуми м’ясоїдних та ін.) або бактеріями (кишковапаличка, сальмонела, стафілокок, хламідія, уреаплазма та ін.). Ця дія препаратупроявляється у дорослих і новонароджених при введенні Імуномаксу різнимишляхами: внутрішньом’язово, внутрішньовенно, внутрішньоочеревинно, per os.Фармакокінетика препаратуне вивчалася у зв’язку з його пептидоглікановою природою і дуже малими діючимидозами.

Показання для застосування. Препарат застосовують:для корекції ослабленого імунітету;для лікування патологічних станів (кондиломи, бородавки, дисплазії),спричинені вірусом папіломи людини;для лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу,хламідією, мікоплазмою, уреаплазмою, іншими бактеріями і вірусами.

Спосіб застосування і дози.Доза, щорекомендується для дорослих і дітей 12 років і старше становить 100-200 ОДвнутрішньом’язово, один раз на день.Перед застосуванням вмістфлакону (ампули) розчиняють в 1 мл води для ін’єкцій, вводять внутрішньом’язовопо 100-200 ОД залежно від тяжкості захворювання. Курс лікування – 6 ін’єкцій в1, 2, 3, 8, 9, 10-й дні лікування;для лікування рецидивуючих аногенітальних бородавок курс з 6 ін’єкційпо 200 ОД Імуномаксу поєднують з деструкцією бородавок одним іззагальноприйнятих методів: кріодеструкція, електрокоагуляція, лазернадеструкція або солкодерм;для лікування інфекцій, спричинених бактеріями або вірусами, проводятькурс з 6 ін’єкцій по 100-200 ОД Імуномаксу;для корекції ослабленого імунітету проводять курс з 3-6 ін’єкцій по100-200 ОД Імуномаксу.Застосування привагітності і годуванні груддю. Немає даних про впливпрепарату на вагітних жінок. Як і у випадку інших лікарських засобів, Імуномаксне слід застосовувати при вагітності, якщо тільки переваги, отримані хворою, неперевищують можливий ризик для плода. Не рекомендується матерям, які годуютьгруддю.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Препарат не слід застосовувати у людей, чутливих доІмуномаксу. Діти до 12 років.

Передозування. Не спостерігалося.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описано.

Умови і терміни зберігання. При температурі від +4 до +8 оС.Зберігати в місцях недоступних для дітей. Термін придатності у флаконах(ампулах) 2 роки.

Умови відпустки. За рецептом.

Упаковка. 3 флакони з препаратом, разом з інструкцією для застосування вкартонній пачці.

Виробник. ТОВ “ІММАФАРМА”, Російська Федерація.

Адреса. 123098, Москва, вул Гамалеї, 18.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z