Загружается, подождите...

Мунокінд (Immunokind)


основні фізико-хімічні властивості: білі двоплощинні таблетки зі скошеноюгранню;

склад: 1 таблетка (100 мг) містить Calcium carbonicum Hahnemanni D6 20 мг,Calcium fluoratum D6 20 мг, Calcium phosphoricum D6 20 мг, Sulfur jodatum D12 20 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Активні інгредієнти препарату сприяють зміцненнюімунітету в дітей грудного і молодшого віку.

Показання для застосування. Часті і рецидивуючі гострі інфекційно-запальнізахворювання дихальних шляхів в дітей грудного і молодшого віку.

Спосібзастосування

та дози.Діти від 0 до 6 років: по 1 таблетці 3 рази на добу.Курс лікування: 6- 8 тижнів. Таблетки приймати за півгодини до або через півгодини після їди, даючиїм розчинитися в роті. При лікуванні немовлят таблетки можна розчиняти вневеликій кількості води (наприклад, у чайній ложці).При відсутності поліпшення після 4 - 6 тижнів лікування препаратом абопри частому повторенні симптомів слід змінити тактику лікування.

Побічна дія. Не відома.

Протипоказання. Дотепер не відомі.

Передозування. Не виявлене.

Особливості застосування. Відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15 - 25ºC) в недоступному для дітей місці.Термінпридатності 5 років.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z