Загружается, подождите...

Мунофлазід (Immunoflazidum)


основні фізико-хімічні властивості: прозора жовто-зеленого кольору солодкарідина зі слабким специфічним запахом;

склад: 100 мл сиропу містять 2 мл протефлазіду, отриманого з диких злаківDeschampsia caespitosa L та Calamagrostis epigeios L, з вмістом флавоноїдів уперерахуванні на рутин не менше 0,0035 мг/мл;допоміжні речовини

: D-сорбіт, натрію сульфіт, пропіленгліколь,метилпарабен, пропілпарабен, спирт етиловий 3,5 - 4,2%, вода очищена. Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03A X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат володіє імуномодулюючими та противіруснимивластивостями. Внаслідокдосліджень встановлено, що препарат стимулює синтез ендогенного інтерферону Іта ІІ типів, здійснює інгібуючу дію на вірус герпесу, грипу, стимулюєгуморальні та клітинні реакції імунітету, підвищує резистентність організму довірусних інфекцій, має антиоксидантні властивості, оскільки перешкоджаєнакопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів і гальмує вільнорадикальніпроцеси.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Лікування грипу, ГРВІ; в складі комплексної терапіїхронічних бактеріальних та грибкових інфекцій: профілактика грипу при контактіз хворими та у період епідемії захворювання та сезонного росту захворюваностіна ГРВІ.

Спосіб застосування та дози. Імунофлазід дозується за допомогою дозатора тавживається за 20 - 30 хв до їди.Використовувати дозатор для точного вимірювання дози. Добре збовтатиконтейнер і щільно вставити дозатор у його шийку, набираючи сироп до потрібногооб’єму, потім обережно вийняти дозатор. Після використання промити деталідозатора теплою водою.Для лікування грипу, ГРВІ та у складі комплексної терапії дорослимпризначають препарат по 8 мл 2 рази на день протягом одного місяця.При необхідності термін лікування продовжують після перерви у 14 днівще один місяць.Для профілактики захворювань дорослі застосовують препарат по 8 мл 2 разина день протягом 14 днів.У педіатричній практиці при лікуванні грипу та при його ускладненнях,ГРВІ та у складі комплексної терапії хронічних бактеріальних та грибковихінфекцій препарат застосовують по схемі в залежності від віку: Діти від народження до року по 0,5 мл 2 рази на день протягом 14 днів. Діти від 1 до 2 років по 1 мл 2 рази на день протягом 14 днів. Діти віком від 2 до 4 років з 1-го по 3-й день - по 1,5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 3 мл 2 рази на день протягом 14 днів. Діти віком від 4 до 6 років з 1-го по 3-й день - по 3 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 4 мл 2 рази на день протягом 14 днів. Діти віком від 6 до 9 років з 1-го по 3-й день - по 4 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 5 мл 2 рази на день протягом 14 днів. Діти віком від 9 до 12 років з 1-го по 3-й день - по 5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 6 мл 2 рази на день протягом 14 днів. Діти віком старші 12 років та дорослі з 1-го по 3-й день - по 5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 8 мл 2 рази на день протягом 14 днів. Для профілактики захворювання у дітей термін прийому скорочують до 7днів.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції (ериматозні висипи, короткочаснадіарея).

Протипоказання. Препарат не слід застосовувати при проявах алергіїдо компонентів, які входять до складу препарату.

Передозування. Випадки передозування не описані.

Особливості застосування. При проведенні досліджень тератогенного,мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено. Токсичної дії препарату невиявлено при клінічному досліджені його в II та III триместрах вагітності та вперіод годування груддю. Проте необхідно дотримуватися загальних правилпризначення лікарських засобів вагітним, оцінюючи співвідношеннядоцільність/ризик.Негативного впливу на виконання потенційно небезпечних видівдіяльності, які потребують особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можливі комбінації імунофлазіду зантибіотиками. Негативні прояви взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомі.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,захищеному від світла місці при кімнатній температурі (15 - 25°С). Післяпершого відкриття контейнера зберігати закритим його в захищеному від світламісці при кімнатній температурі не більше 30 діб.Термінпридатності –2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z